Кількість
|
Вартість
|
||
|
Область застосування бензинового обприскувача
Будь-який садівник знає, що без належного догляду не одержати хорошого врожаю. Кращим рішенням для обприскування садових дерев, виноградника та городних культур є садовий бензиновий обприскувач. Потужні бензинові обприскувачі призначені для розпилювання добрив та засобів, що захищають рослини від хвороб та паразитів. Такі обприскувачі вважаються найкращими за продуктивністю та ефективністю, оскільки дозволяють швидко обробити велику територію. А за рахунок того, що рідина розсіюється та опадає на рослини найдрібнішими краплями, вона повністю покриває крони дерев та листя.
Ранцевий обприскувач бензиновий підходить для вирішення наступних завдань:
- розпилення розчинів для підживлення, висіння прикореневого добрива або біостимуляторів, що дозволяють отримати добрий урожай;
- нанесення отрутохімікатів для захисту рослин від паразитів та бур'янів;
- профілактика виникнення грибкових та інфекційних захворювань;
- антисептична обробка та дезінфекція приміщень;
- для миття великих вікон та автомобілів.
Багатофункціональні бензинові обприскувачі знайшли застосування на дачних ділянках, у заміських будинках, сільськогосподарських угіддях, виноградниках. Обприскувачі використовують для зрошення високих дерев, живоплотів, плодово-ягідних та городніх культур, кущів.
Переваги бензинових обприскувачів
Обприскувач, що працює на бензині, приваблює користувачів рядом переваг:
- за рахунок високої швидкості розпилення можна досить швидко обробити великі виноградники чи садові ділянки;
- за допомогою бензинового обприскувача можна розпорошувати не тільки рідину, а й сухі порошкоподібні або гранульовані речовини;
- зручні телескопічні шланги дозволяють вносити добриво у важкодоступних місцях;
- конструкція бензинового обприскувача продумана з максимальним комфортом для користувача, що дозволить розпорошувати великі обсяги добрив без фізичних зусиль;
- тривалий термін служби обприскувачів забезпечений простотою їхньої конструкції;
- передбачено можливість регулювати швидкість розпилення, що дозволить економно витрачати рідину;
- деякі моделі бензинових обприскувачів можна використовувати як воздуходува для очищення території від листя або як сівалку насіння.
Але також варто відзначити недоліки в роботі бензинового обприскувача: залежність від якості палива, високий рівень шуму та вібрацій під час роботи, а також вартість обприскувача.
Особливості бензинового обприскувача та його принцип роботи
Обприскувачі з бензиновим двигуном не вимагають постійного ручного накачування за рахунок двотактного або чотиритактного двигуна. Крім нього присутні такі елементи бензинового обприскувача:
- ємність під рідину;
- бачок для паливної суміші;
- нагнітальний насос, що створює тиск, що виштовхує рідину з бака;
- рукоятка за допомогою якої відбувається управління обприскувачем;
- клапан, що скидає надлишок тиску;
- розпилюючий шланг і сопло, що перетворює рідину на дрібнодисперсний стан.
Для зручності користувача ранцевий обприскувач укомплектований пластиною для захисту від вібрацій двигуна, а також м'якими ременями, що рівномірно розподіляють навантаження. Моделі з великим обсягом ємності під рідину встановлюються на колеса, що полегшує їхнє транспортування.
Особливості вибору бензинового обприскувача
Вибираючи бензиновий обприскувач для саду, варто врахувати такі особливості:
- Потужність двигуна. Від потужності бензинового двигуна залежить продуктивність обприскувача та те, яку територію можна ним обробити. Наприклад, коли потрібно обробка невеликих ділянок до 30 соток, достатньо придбати обприскувач потужністю 1.5 л. Для роботи на ділянках понад 100 соток використовують обприскувачі з потужністю до 3 к.с., а для розпилення добрив на 5 гектарах потрібно двигун не менше ніж на 4 к.с. Також тут важливо врахувати висоту оброблюваних рослин. Для низькорослих чагарників достатньо обприскувача потужністю до 2 л.
- Об'єм ємності для рідини, що розпилюється. Тут приблизно відштовхуються від таких чисел: для обробки 20 соток можна придбати обприскувач об'ємом 20 л.
- Тип рідини, що розпилюється. Варто врахувати, для яких цілей купується обприскувач. Можна вибрати універсальний ранцевий бензиновий розпилювач для рідких і порошкоподібних речовин, що істотно розширить область застосування обприскувача.
- Витрата рідини. Витрата безпосередньо залежить від висоти рослин. У середньому вважають 1 л на 1 сотку оброблюваної поверхні. Але якщо це обприскування високих дерев, то витрата буде більшою.
- Окремо варто згадати додаткові функції, що підвищують комфорт користувача та якість роботи обприскувача:
- Опція "туман" або дрібнодисперсне розпилення рідини за рахунок спеціальної форсунки. Таким чином, рідина, що розпилюється, подається не сильним струменем, а дрібними крапельками, які осідають аерозольною плівкою і покривають всю площу рослини. Особливо актуально для слабких культур. До того ж, так суттєво економиться витрата рідини.
- Антивібраційна система. Навіть найкращі бензинові обприскувачі працюють із певним рівнем шуму та вібрацій. Наявність антивібраційної системи дозволяє підвищити комфорт оператора, що особливо важливо за тривалої роботи.
- Функція повітродувки дозволяє видувати повітря з патрубка з великим об'ємом. Це розширює можливості обприскувача та дозволяє використовувати його для збирання листя або снігу.
Надійні бензинові обприскувачі для городу та саду купити можна у нашому інтернет-магазині. Весь товар пройшов сертифікацію, відповідає стандартам якості та безпеки.