0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Точильні верстати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Точильний Верстат: Як Правильно Підібрати


Точильний верстат (заточувальна машина, точильний пристрій) є обладнанням, призначеним для заточування лез ланцюгових пилок, сокир, кіс, ножиць, ножів, свердл та інших інструментів. Цей пристрій потрібний для забезпечення ріжучих інструментів належним острогом.

Заточувальна машина - це уніфікований термін, який охоплює широку палітру апаратів. Залежно від модифікації та моделі заточувальні верстати призначені для роботи з конкретними інструментами. Трапляються також багатофункціональні моделі, що дозволяють працювати з різноманітними інструментами.

Але як здійснити вибір та придбати відповідний заточувальний верстат? Розберемо далі.

Верстат точильний: Основні Види


Будова заточувального верстата безпосередньо визначає, які інструменти він зможе обробляти, а також зручність в експлуатації для осіб без спеціалізованих навичок.

Для початку розглянемо конструкцію верстата перед придбанням. Так, заточне обладнання буває класичним, кутовим, з використанням шліфувальної стрічки або шліфувально-полірувальним.

Класичні моделі оснащені двома абразивними дисками різної зернистості та потужним двигуном, що дозволяє проводити грубе та більш тонке шліфування. Оснащені заслінами для безпеки та є простими та надійними у використанні.

Кутові моделі також йдуть із двома абразивними дисками, проте розташовуються вони кожен під своїм кутом. Особливістю даних верстатів є можливість мокрого заточування із збереженням холодності металу предмета обробки.

При роботі з деревом, пластиком та металами необхідно застосування моделей зі шліфувальною стрічкою, які надають зручність у зміні витратного матеріалу завдяки різноманітній зернистості стрічок. Таким чином, швидко вдасться усунути нерівності та задирки.

Шліфувально-полірувальні верстати застосовуються для остаточного оздоблення та полірування металевих та неметалічних виробів, на відміну від попередніх моделей, мають диск, покритий шкірою або спеціальним матеріалом і повільно обертаються.

Категарично рекомендується використання захисних окулярів у процесі експлуатації будь-якого виду заточувального верстата!

Верстат точильний бош

Верстат точильний: Диски та Стрічки


Будь-який точильний верстат комплектується шліфувальними дисками або стрічками.

Абразивні диски представлені в різних розмірах та матеріалах, найбільш поширений з яких – корунд. Вони легко замінюються і можуть використовуватись на різних верстатах.

Шліфувальні стрічки мають свою різноманітність по зернистості і повинні точно відповідати розмірам вашого верстата, інакше використання іншої специфікації є неприпустимим.

Заточувальні верстати: Варіації застосування


Точильний верстат має різні функції залежно від свого типу. Наприклад, такі пристрої застосовуються для виправлення пиляльних ланцюгів, заточування дрилів, інструментів, а також для виконання робіт із заточування та гравіювання.

Верстат для виправлення пиляльних ланцюгів, очевидно, використовується для корекції ланцюгів як бензопил, так і електричних. Цей пристрій дозволяє відновити гостроту зубів під час зношування або пошкодження. Такий верстат обладнаний базою з фіксацією для ланцюга та рухомою головкою для її заточування. Процес роботи порівняно простий – закріпіть ланцюг, підведіть абразивний диск вручну до кожного зубця та швидко загостріть їх. При виборі верстата для ланцюгів варто звернути увагу на швидкість обертання шпинделя, так як вона впливає на результативність і якість робіт. Крім того, цінними будуть додаткові опції, такі як регульований поворот шліфувальної головки, що спрощує підготовку обладнання до роботи.

Верстат для заточування свердел допомагає економити на придбанні нових інструментів та підтримувати їх у гострому стані. Він буває побутовим, придатним для роботи зі свердлами від 2 до 13 мм, та професійним, здатним заточити більші свердла, включаючи вироби з інструментальної або швидкорізальної сталі, а також металеві фрези та інше. При виборі та купівлі даного типу верстата слід враховувати максимальний діаметр свердлів, що обробляються, і наявність системи зміни швидкості обертання шпинделя, яка дозволяє ефективно працювати зі свердлами різних розмірів.

Верстат для заточування ланцюгів широко використовується як у домашніх умовах, так і в слюсарних, столярних роботах, дозволяючи гострити та відкоригувати ножі, ножиці, тесла, стамески, дрилі, різці, фрези та інше. Таке обладнання оснащене абразивними дисками різної зернистості з боків довгого валу, що робить його універсальним. Заточувальні верстати для інструментів бувають як стандартними, так і спеціалізованими – наприклад, кутові точила для мокрого заточування з повільним обертанням кіл та різною швидкістю обертання.

Спеціалізовані верстати для заточування та гравіювання поєднують у собі два абразивні диски та гравер для точної роботи на гнучкому валу. Це обладнання необхідне для заточування, шліфування, очищення та гравірування різноманітних поверхонь. Завдяки системі регулювання обертання валу, ці точила дозволяють точно налаштовувати необхідний режим роботи, забезпечуючи тим самим високу якість та точність виконання завдань.

Верстат для заточування свердел

Купити точильний верстат


Досить просто, якщо ви визначилися з брендом та моделлю майбутнього помічника, то зверніться до нашого менеджера для отримання пресональної знижки.

 • Точильний верстат GTM NBG-200F } фото
  Новинка
  Артикул: 15480
  2 609 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат GTM NBG-150F } фото
  Новинка
  Артикул: 16041
  2 206 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат Metabo DS 125 M (604125000) } фото
  −21%
  Артикул: 604125000
  3 976 грн
  3 141 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат Metabo DS 150 M (604150000) } фото
  −23%
  Артикул: 604150000
  4 517 грн
  3 458 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат Metabo DS 200 PLUS (604200000) } фото
  −14%
  Артикул: 604200000
  9 293 грн
  7 965 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат Makita GB602 } фото
  −10%
  Артикул: GB602
  10 272 грн
  9 245 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Точильний верстат Makita GB801 } фото
  −10%
  Артикул: GB801
  15 546 грн
  13 991 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору