0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Генератори з Автозапуском

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що являє собою і для чого потрібен генератор з автозапуском


Електрогенератор змінного струму з автоматичним запуском – незамінна річ у місцях, де перебої з подачею електрики не рідкість. Генератор є силовим агрегатом, завдання якого забезпечити електроенергією однофазних і трифазних споживачів. Функція автозапуску на генераторі дозволяє забезпечити комфортні умови в будинку або підтримувати робочий процес без оператора. Якщо вимкнення електроенергії сталося, коли користувача немає поруч, генератор запуститься самостійно. А коли подача електричного струму буде відновлена, електрогенератор відключиться сам.

Наявність автозапуску на генераторі забезпечить перемикання домашніх приладів або обладнання на генератор у разі перебоїв у центральному електропостачанні. Таким чином, бензиновий електрогенератор з автоматичним запуском відновить роботу такої важливої техніки, як водяні насоси, холодильник, система опалення та освітлення. Особливо актуальним є застосування генератора з автозапуском для виробничих складів та об'єктів, де необхідно підтримувати роботу техніки, щоб запобігти збиткам, пов'язаним із простоєм.

Переваги генераторів з автозапуском

генератор с автозапуском

Електрогенератори, як бензинові, так і дизельні з автозапуском, вигідно відрізняються тим, що не вимагають участі оператора для запуску або відключення установки. Крім цього, варто відзначити ще кілька переваг:

  • немає необхідності вручну запускати та вимикати генератор;
  • високий рівень захисту від короткого замикання;
  • мінімальні потреби у обслуговуванні;
  • надійність автоматичної системи;
  • підтримка працездатності побутових приладів та обладнання;
  • мотор не вимагає прогрівання перед запуском.

Варто наголосити, що для коректної роботи генератора з автозапуском слід особливу увагу приділяти кількості палива та стану акумуляторної батареї.

Особливості конструкції генераторів із автозапуском


Встановлюється блок автоматичного введення резерву на дизельні, газові та бензинові генератори. Особливої різниці крім наявності системи ATS у генераторів немає. Сама система складається з програмного забезпечення та мікропроцесора. Автоматична система може бути вже вмонтована в окремий щиток на корпусі генератора або підключатися у вигляді блоку за допомогою роз'єму на панелі управління.

Принцип роботи системи автозапуску на генераторі досить простий:

  • мікропроцесор подає сигнал про те, що зникла напруга;
  • через 10 секунд подається команда на перемикання води, яка запустить реле, що відключає прилади від основної мережі;
  • після відбувається запуск двигуна та його прогрів;
  • після стабілізації напруги, генератор подає струм на електроприлади;
  • коли контролер виявить струм в основній мережі, він дасть команду відключення генератора;
  • після включення основної мережі, генератор з автозапуском якийсь час перебуває в робочому режимі, на випадок, якщо струм знову зникне.

Такий порядок роботи блоків ATS, що підключаються. У випадку з вбудованою системою автоматичного запуску генератора, то все простіше. Перемикання введення та запуск двигуна відбувається одночасно, тому напруга не одразу доходить до свого номінального показника.

Вибираючи автономний електрогенератор з автозапуском, цю особливість необхідно врахувати. У випадку, коли потрібно підключати техніку, чутливу до перепадів напруги, краще купити генератор з блоком ATS, що підключається.

Які бувають генератори з автозапуском


Генератори з автозапуском можна розділити на види за їх призначенням та типом живлення, класифікуючи їх таким чином:

  1. Бензиновий генератор із автозапуском. Прості, надійні та продуктивні генератори для підключення побутової та офісної техніки. Використовують у заміських будинках, дачах, гаражах, приватних майстернях, для організації відпочинку на природі. Такі установки найчастіше мають компактні розміри, тихіші в роботі.
  2. Дизельний генератор із автозапуском. Потужні та довговічні агрегати знайшли застосування на складах, різних господарствах, промисловості. Підходять такі генератори для підключення обладнання, чутливого до перепадів техніки.

Визначившись з тим, де використовуватиметься мініелектростанція, і які прилади до неї будуть підключатися, можна приступати до вибору конкретної моделі.

Критерії вибору генератора з автозапуском


Вибираючи генератор електричного струму з автозапуском, звертають увагу на такі параметри:

  1. Потужність. Особливу увагу звертають на навантаження, яке планується підключати. Щоб генератор пропрацював довго та економно, слід заздалегідь вирахувати номінальну потужність. Для цього підсумовують потужність усіх приладів та додають 30%.
  2. Кількість фаз. Більшість генераторів з автозапуском універсальні – підходять однофазним та трифазним споживачам. Однак якщо планується підключення приладів з живленням 220, досить однофазного генератора.
  3. Умови роботи. Генератори можуть бути у закритому корпусі, що дозволить їх встановити на вулиці під навісом. Відкриті конструкції необхідно встановлювати в приміщенні, що добре провітрюється, з урахуванням правил безпеки. Наявність кожуха також значно знижує рівень шуму генератора.
  4. Вбудована система стабілізації напруги AVR дозволяє підключати чутливі до перепадів напруги прилади.
  5. Функціональність. Це може бути можливість перемикання між режимами, датчик рівня олії, захист від перегріву. Для зручного транспортування можуть бути передбачені ручки та коліщатка.

Неважливо чи купуєте ви генератор для дому або офісу з автозапуском, він стане надійним помічником, в регіонах де, часто відбуваються перебої електроенергії. Приділивши час вибору генератора, ви отримаєте довговічний та функціональний агрегат, який відповідатиме запиту.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору