0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Мотопомпа високого тиску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мотопомпа високого тиску: основні характеристики та критерії вибору


Пожежні мотопомпи високого тиску здатні подавати воду з великою силою на 60-110 м заввишки. Підходить мотопомпа для чистої та слабко забрудненої води. Високонапірні мотопомпи, за рахунок своїх характеристик, використовуються у професійному середовищі для вирішення складних завдань. Високонапірні мотопомпи незамінні у таких ситуаціях:

 • щоб організувати систему зрошення полів великих сільських угіддях;
 • у ході ліквідації наслідків аварій та стихійних лих;
 • з метою загасити осередки займання;
 • у процесі буріння свердловин;
 • з метою розмити ґрунт.

Мотопомпа  пожежна завдяки своїй мобільності актуальна при гасінні лісових пожеж. Мотопомпу можна швидко транспортувати на місце займання. Економне споживання палива дозволяє безперервно використовувати агрегат протягом години. За рахунок того, що помповий насос самостійно всмоктує рідину та подає її на велику висоту, можна перекачувати воду із найближчих водойм.

Конструкційні особливості та принцип роботи мотопомпи

Мотопомпи високого тиску відрізняються високою продуктивністю, за рахунок встановлених на них потужних двигунів внутрішнього згоряння. Двигун може працювати на дизельному паливі чи бензині. Ще одним важливим елементом мотопомпи є насос, що створює відцентрову силу, що всмоктує воду. Захищає мотопомпу від механічних пошкоджень та полегшує транспортування металева рама. А від обсягу паливної ємності залежить скільки мотопомпа пропрацює без дозаправок.

Пожежні мотопомпи від звичайних відрізняються діаметром патрубка. Саме за рахунок цієї характеристики вдається створити високий тиск. Найчастіше діаметр становить 10 см. Варто врахувати, що швидкість перекачування води буде меншою, ніж у інших мотопомп. Підключити до патрубка можна шланг або трубопровід. Швидкознімні роз'єми забезпечують простоту та герметичність з'єднання. Мотопомпи з потужним двигуном можуть бути обладнані кількома розтрубами.

Високопродуктивний двигун запускає роботу крильчатки, яка, обертаючись, втягує рідину в камеру через всмоктувальний розтруб. Під силою тиску вода виштовхується у вихідний патрубок, діаметр якого дозволяє подати тиск води на висоту близько 100 м.

Наявність системи фільтрації дозволяє пропускати разом із рідиною частинки забруднень до 8 мм діаметром.

Переваги мотопомп високого тиску


Високонапірна мотопомпа пожежна відрізняється високою якістю складання та комплектуючих. Справа в тому, що до мотопомпи високого напору пред'являються більш серйозні вимоги, адже сила, з якої подається вода, у кілька разів перевищує напір стандартних моделей.

Переваги:

 • простота та надійність конструкції;
 • за рахунок мобільності мотопомпу можна використовувати у місцях, де немає доступу до центрального водопроводу;
 • компактні розміри дозволяють перевозити пожежну мотопомпу в автомобілі;
 • простота конструкції дозволяє використовувати мотопомпу без спеціальних навичок;
 • мотопомпа дизельна високонапірна, за своєї високої продуктивності, економно споживає паливо;
 • перекачувати воду можна з різних джерел: резервуарів, водойм, свердловин;
 • висока якість матеріалів забезпечує тривалий термін служби мотопомпи;
 • працюють високонапірні відцентрові мотопомпи щодо тихо;
 • герметичність мотора та патрубків.

Мотопомпи високого тиску можуть працювати за будь-яких умов тривалий час. Установка мотопомпи не викликає труднощів, за рахунок наявності зручної рами, тому використовувати її можна навіть на нерівній поверхні.

Як продовжити термін служби мотопомпи


Щоб мотопомпа для води бензинова прослужила якомога довше слід дотримуватись ряду нескладних рекомендацій щодо обслуговування та експлуатації обладнання:

 • важливо стежити за рівнем олії та палива в двигуні;
 • міняти олію відповідно до встановлених виробником норм;
 • чистити та міняти при необхідності повітряний фільтр, свічку запалювання;
 • зливати воду з насосної частини необхідно щоразу після експлуатації;
 • перед запуском двигуна необхідно перевіряти наявність води в шлангу та насосі, якщо рідини немає, слід долити;
 • при необхідності дозаправлення мотопомпи слід зупинити її роботу;
 • Відкачуючи воду з озер важливо не допускати, щоб шланг опустився на дно, інакше це призведе до засмічення насоса.

Також, щоб мотопомпа справно прослужила довгий період часу, важливо вибрати агрегат відповідно до поставлених завдань. Не варто купувати високопродуктивну мотопомпу, якщо вона не працюватиме на повну силу.

Вибираємо пожежну мотопомпу правильно


Мотопомпа пожежна справно виконуватиме свої функції, якщо при покупці орієнтуватися на наступні параметри:

 1. Продуктивність. Тут йдеться про те, скільки рідини мотопомпа перекачає за певний проміжок часу. Однак варто врахувати, що чим більший тиск води, тим менше продуктивність. Наприклад, мотопомпа з напором 80 м подає воду зі швидкістю 260 л/хв.
 2. Висота подачі води. Купуючи мотопомпу, орієнтуються на дальність викиду, що дозволить визначити відстань подачі води та довжину шланга.
 3. Глибина паркану води. У середньому становить 5 м, але не більше 8 м. Тому враховуйте, з якого резервуару подаватиметься вода.
 4. Об'єм бака під паливо. Враховуючи витрату палива та обсяг бака, можна визначити, скільки мотопомпа пропрацює без заправки.
 5. Тип приводного двигуна Бензинові та дизельні мотопомпи відрізняються габаритами, продуктивністю та рівнем витрати палива.

Окресливши коло завдань для передбачуваної мотопомпи, вибрати її буде значно простіше. Правильно підібрані мотопомпи високого тиску, купити які можна на нашому сайті, розраховані на осушення великих територій, вирішення складних завдань та тривалий термін служби.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору