0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Мотопомпи для агресивних рідин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сфера застосування мотопомпи для агресивних рідин


Водяні мотопомпи – це високопродуктивні насоси, створені для відкачування та перекачування великих обсягів рідини. Мотопомпи затребувані у багатьох областях, однак у деяких випадках може виникнути потреба у перекачуванні агресивних рідин, таких як нафтопродукти, добрива, солона вода, кислоти. Стандартна мотопомпа не підходить для таких завдань. А ось мотопомпа для агресивних рідин з покращеною конструкцією стійка до негативного впливу.

Використовують мотопомпу для хімічних речовин у таких випадках:

 • з виробництва, коли необхідно спустошити резервуари з агресивною рідиною;
 • транспортування хімічних речовин біля великих комбінатів;
 • для перекачування нафтопродуктів;
 • чищення септиків;
 • організації поливу та добрива рослин;
 • перекачування морської води, газового концентрату, спирту, мазути;
 • для миття морських суден.

Помпа для агресивних рідин стійка до дії перерахованих вище речовин, тому потрібна в промисловості, нафтопереробній сфері, сільськогосподарській галузі.

Конструкційні відмінності мотопомпи

За конструкцією мотопомпа для солоної води є насос, який запускається за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Крильчатка створює необхідний тиск, завдяки якому вода всмоктується через вхідний розтруб, надходить у камеру насоса і звідти, під напором, подається у вихідний патрубок. Принцип дії нічим не відрізняється від мотопомпи для чистої води.

Головні відмінності полягають у матеріалах та комплектуючих, що використовуються. Щоб мотопомпа прослужила тривалий час, всі її елементи повинні бути стійкими до негативного впливу агресивних рідин. Для цього торцеві ущільнення відцентрового наосу виготовлені з карбіду кремнію, крильчатка виконана із пластику. Усі внутрішні елементи покриті антикорозійною фарбою. Деталі мають збільшену потужність, тому мотопомпа для агресивних рідин відрізняється більшою вагою.

Переваги мотопомпи для агресивних рідин


Мотопомпи для перекачування води незамінні у багатьох галузях промисловості. Високопродуктивні агрегати виготовляються з урахуванням стандартів якості та безпеки, тому можна виділити цілу низку переваг мотопомп для перекачування агресивної рідини:

 • доступна вартість дозволяє підібрати мотопомпу для вирішення задач будь-якої складності;
 • простота обслуговування та безпека для оператора;
 • висока продуктивність, адже за допомогою мотопомпи можна перекачати величезну кількість води за невеликий проміжок часу, причому на відстань понад 30 м (залежить від технічних характеристик мотопомпи);
 • економне споживання палива;
 • тривалий термін служби;
 • компактна конструкція полегшує транспортування мотопомпи.

Однак перш ніж купити недорогу мотопомпу, важливо розуміти для вирішення яких завдань вона буде задіяна.

Типи мотопомп для хімічних речовин

Класифікувати великі мотопомпи для агресивних речовин можна за кількома ключовими критеріями.

За типом двигуна розрізняють:

 1. Бензинові мотопомпи характеризуються компактними розмірами, тихішою роботою та середньою потужністю. Підходять мотопомпи на вирішення побутових завдань, нерегулярного застосування. Характеризуються доступною ціною.
 2. Дизельна мотопомпа чотиритактна розрахована на великі обсяги роботи та регулярне навантаження. Вона більш дорога, великогабаритна та високопродуктивна. Знайшла застосування у промисловості.

Також розрізняють мотопомпи за встановленим на них насосом:

 1. Відцентрові мотопомпи оснащені крильчаткою, що створює відцентрову силу, що всмоктує воду. Найчастіше їх використовують для перекачування хімічних речовин та морської води.
 2. Діафрагмові мотопомпи використовують для відкачування густіших речовин, таких як нафтопродукти.

Ще однією відмінністю стала конструкційна особливість, що визначає мобільність мотопомпи. Зазвичай мотопомпа 4-хтактна захищена від деформацій металевою рамою, що виконує також функцію транспортування. Мобільні мотопомпи доповнені колісною базою, що значно полегшує процес їх пересування.

Як вибрати мотопомпу


Вибираючи великі або маленькі мотопомпи для агресивної рідини, беруть до уваги такі характеристики техніки:

 1. Тиск. Цей критерій відображає висоту, яку викидається рідина. Для мотопомпи для хімічних речовин найчастіше цей параметр коливається в діапазоні 25-35 м, проте можна знайти і більш продуктивні моделі. Критерій також дозволяє визначити довжину шланга, що підключається.
 2. Глибина всмоктування. Забір рідини мотопомп для солоної води можливий на глибину трохи більше 8 м.
 3. Швидкість, з якою мотопомпа перекачує воду. Максимальна продуктивність, з якою працює мотопомпа перекачування рідини, знаходиться в діапазоні від 500 до 1000 л/хв.
 4. Потужність двигуна визначає продуктивність мотопомпи.
 5. Від обсягу паливного бака залежить, як довго пропрацює мотопомпа на одній заправці.

Головним фактором, який враховують при виборі мотопомпи, є сфера її застосування. Наприклад, мотопомпа для солоної води підходить для регулярного перекачування слабко забрудненої рідини (допустимий діаметр частинок 5 мм), що дозволяє використовувати її для вирішення різних завдань.

Пропонує наш магазин мотопомпи для агресивних рідин від перевірених, надійних виробників. На сайті ви знайдете потужні мотопомпи для вирішення професійних завдань та компактні помпові насоси для побутових потреб. Підібрати потрібну модель допоможуть наші менеджери-консультанти. Усі, навіть дешеві мотопомпи, відрізняються найвищою якістю, відповідають стандартам безпеки та йдуть із гарантією від виробника.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору