0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Культиватори і мотоблоки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Культиватор або мотоблок: чим вони відрізняються і що краще вибрати

купить мотоблок

Культиватори та мотоблоки покликані полегшити обробку земельних ділянок. Використовуючи сільськогосподарську техніку, можна прокультивувати великі земельні наділи, не витрачаючи на це багато часу. Варто врахувати, що для керування мотоблоком чи культиватором потрібно докласти фізичних зусиль. Незважаючи на те, що обидва агрегати використовують для культивації ґрунту, існують принципові відмінності, про які слід знати, перш ніж купити мотоблок або культиватор.

Головні відмінності мотоблоку та культиватора

ручной мотокультиватор

Культиватор є агрегатом оснащеним фрезами для культивації, розпушування, боронування ґрунту, а також підрізання коренів бур'яну. Складається культиватор з мотора, фрези, коліс транспортування, зручних ручок з розташованими на них елементами управління. Найчастіше ручний мотокультиватор – це несамохідна машина, що характеризується легкою вагою та простотою обслуговування.

Мотоблок – це самохідна установка, оснащена великими колесами та валом відбору потужності, що дозволяє під'єднати різне навісне обладнання. Така особливість дає можливість не лише підготувати ґрунт під посів, а й обробляти його в ході дозрівання врожаю, а також після його збирання. Тяжкі мотоблоки використовують для транспортування вантажів, прибирання сміття або снігу.

Які завдання покликані вирішити мотоблок та культиватор

Вибираючи мотоблок або культиватор, перш за все, ґрунтуються на типі ґрунту, під який підбирають техніку, а також на обсязі завдань. Наприклад, просапний культиватор можна використовувати у таких випадках:

  • ділянка має невеликий або середній розмір, або є постійними огородженими грядками;
  • основні функції, які виконуватиме культиватор – це оранка, прополка між рядами, підгортання;
  • обробка за допомогою культиватора ґрунту в теплиці;
  • використовувати культиватор буде жінка або людина похилого віку;
  • техніку потрібно транспортувати до місця призначення.

Культиватор дозволяє підготувати ґрунт під посів, розбити грудки, наситити землю повітрям.

Мотоблоки актуальні у таких випадках:

  • велика територія обробки;
  • потрібне не тільки прополювання грунту, а й транспортування вантажів, всесезонне прибирання присадибної території;
  • буде оброблятися важкий, глинистий грунт.

Мотоблоки є багатофункціональними агрегатами, за допомогою яких можна вирішити ряд аграрних і сільськогосподарських завдань, тому їх використання актуально на великих ділянках.

Плюси та мінуси мотоблоків та культиваторів

купить новый мотоблок

Говорячи про переваги мотоблоків, варто відзначити їх універсальність і високу ефективність. Мотоблок виконує ті ж функції, що і культиватор, має розширений спектр можливостей. Ще один плюс - самохідність установки, що дозволить докладати менше зусиль для пересування ґрунтом.

У той же час, варто врахувати, що купити новий мотоблок буде дорожчим, ніж придбати культиватор. Врахуйте, що мотоблоки споживають більше палива, мають великі габарити, що впливає на умови їх зберігання.

Якщо говорити про переваги, які має культиватор грунту, то це буде доступна вартість, відносно невеликі розміри, простота експлуатації, хороша продуктивність. Серед мінусів властивих культиваторам варто відзначити порівняно невелику потужність, обмеження сфери застосування та спрощену трансмісію.

Що вибрати: мотоблок чи культиватор

Тяжелые мотоблоки

Щоб зробити остаточний вибір на користь мотоблока чи культиватора, варто відповісти на наступні питання:

  1. Яка площа ділянки, що обробляється. До 20 соток має сенс вибрати культиватор.
  2. Особливості ґрунту. Тяжкі мотоблоки покликані обробляти твердий ґрунт.
  3. Які функції потрібні від техніки. Якщо достатньо лише підготувати ґрунт під посів, має сенс купити культиватор.
  4. Фінансовий бік питання. Мотоблоки більш дорогі та вимагають придбання додаткового навісного обладнання.
  5. Кожен пристрій має ряд відмінностей, проте є параметри, на які варто звернути увагу, перш ніж купити мотоблок або культиватор.

На що варто звернути увагу, купуючи культиватор чи мотоблок
За своїми технічними характеристиками всі мотоблоки та культиватор діляться на класи:

  1. Побутові моделі. Тут культиватори вагою до 30 кг мотоблоки в межах 50-70 кг. Такі культиватори розраховані для обробки ділянок до 12 соток, тоді як мотоблоки використовують на ділянці до 30 соток.
  2. Напівпрофесійні мотоблоки набувають для ділянок площею близько 1 гектара, їх вага сягає 120 кг. Культиватори цієї категорії важать до 90 кг та розраховані на площу до 50 соток.
  3. Професійні культиватори йдуть із навісним обладнанням, важать понад 90 кг, застосовуються на ділянках понад 50 соток. Мотоблоки вагою досягають 300 кг і використовуються на великих ділянках.

За типом двигуна культиватори бувають електричними, бензиновими чи дизельними. Електричні культиватори відрізняються доступною ціною, легкою вагою, екологічністю та низьким рівнем шуму. Проте вони менш ефективні, ніж бензинові культиватори, які викидають вихлопні гази, а також вимагають регулярної заміни масла.

Мотоблоки, як і культиватори, можуть працювати, як на бензині, так і на дизелі. Дизельний двигун більш економічний, продуктивний і довговічний, в той же час має високий рівень вихлопів, галасливий, витратний у плані ремонту.

Критерії вибору мотоблоку та культиватора


Незалежно від того, купується мотоблок або культиватор, мають значення такі параметри техніки:

  • потужність двигуна;
  • ширина культивації;
  • глибина обробки;
  • кількість фрез та їх швидкість обертання;
  • обсяг паливного бака;
  • тип запуску: ручний або електростартер;
  • тип охолодження двигуна: повітряне або водяне.

Кожен культиватор і мотоблок має свої переваги, тому важливо підібрати той агрегат, який дозволить вирішити поставлені завдання і підійде до заданих умов.

Можливості застосування бензинових культиваторів


Коли потрібно розпушити грунт, підготувати грунт під посів, підгорнути грядки і виполоти бур'яни багато фермерів віддають перевагу бензиновому культиватору, ніж ручній праці. Бензиновий мотокультиватор - сільськогосподарська техніка, призначена оптимізувати обробіток ґрунту на великих ділянках. Завдяки тому, що культиватор працює на бензиновому моторі, він незалежний від електромережі, а значить підходить для роботи в польових умовах.

Відрізняються бензинові культиватори потужністю, мобільністю та надійністю. Можливість використовувати додаткове навісне обладнання розширює функціональність техніки та дозволяє виконувати цілу низку аграрних завдань: культивація, аерація, боронування, підгортання, прополювання, нарізування борозен та збирання врожаю. Знайшли застосування бензинові культиватори у сільській місцевості, фермерських угіддях, приватному господарстві та виробничих компаніях.

Як влаштований бензиновий культиватор


Щоб зрозуміти, як працює універсальний бензиновий культиватор, розглянемо основні частини, з яких він складається:

  1. Бензиновий двигун – головний елемент культиватора, який відповідає за його продуктивність. Мотор може бути двотактним чи чотиритактним. Двотактний двигун працює на суміші бензину та олії, встановлюється на легкі та надлегкі моделі культиваторів. Чотирьохтактний мотор працює на бензині, характеризується високою продуктивністю, тому встановлюється на середні та важкі культиватори.
  2. Трансмісія, завдання якої передати обертання від двигуна до робочої фрези. На бензиновий культиватор найчастіше встановлюється ланцюговий редуктор. Однак на легких моделях можна зустріти черв'ячний редуктор, який більше підходить для обробки м'якого ґрунту.
  3. Фрези – робочий інструмент культиватора. Обертаючись, фрези перемелюють ґрунт. Виготовляють фрези із міцного сталевого сплаву. У культиваторах використовують набірні фрези, що дозволяє змінювати ширину обробки, в кількості від 2 до 6 штук.
  4. Рукоятка культиватора, на якій розміщені елементи керування, у тому числі газ та зчеплення.
  5. Колесо транспортування призначене, щоб полегшити пересування культиватора в неробочий час.

Орієнтуючись на принцип роботи культиватора та його технічні характеристики, можна вибрати культиватор бензиновий недорогий, який відповідатиме покладеним на нього очікуванням.

Класифікація бензинових культиваторів

Культиватори бензинові, ціни на які залежать від функціональності та продуктивності, ділитися на такі типи:

  1. Надлегкі культиватори. Їхня вага не перевищує 15 кг, а потужність двотактного мотора до 1.5 л.с. Використовуючи міжрядний культиватор зручно розпушувати землю на глибину до 8 см в обмеженому просторі, так як його ширина обробки не перевищує 30 см.
  2. Легкі бензинові культиватори. Техніка оснащена двигуном потужністю до 4.5 л. Вага культиватора вбирається у 40 кг. Глибина розпушування сягає 20 див, а ширина 40-50 див.
  3. Середні бензинові культиватори. Потужність двигуна в межах 4-6 к.с., важить новий культиватор до 60 кг. За один прохід за допомогою культиватора можна захопити 52 см ґрунту, а глибина культивації регулюється до 28 см. Маневреність культиватора забезпечують колеса із ґрунтозачепами. Можна додати навісне обладнання.
  4. Важкі культиватори. Потужність техніки більше 6 л. Можна змінювати ширину обробки від 50 см до 100 см. Глибина культивації сягає 30 см. Ці високопродуктивні та функціональні культиватори знайшли застосування на великих сільських угіддях.

Легкий садовий культиватор бензиновий цінується за маневреність, автономність, хорошу продуктивність на м'яких ґрунтах та чорноземі. Однак такий культиватор не розрахований на тривалі навантаження та обробку твердого ґрунту.

Великі культиватори знайшли застосування на великих аграрних угіддях. За рахунок наявності коліс пересування не викличе складнощів. Маневреність забезпечена функцією заднього ходу. Можна доукомплектувати навісним обладнанням.

Як вибрати оптимальний бензиновий культиватор

У кожному класі техніки є найкращі бензинові культиватори, які відрізняються надійністю, продуктивністю та тривалим терміном служби. Однак вибираючи культиватор, орієнтуються в першу чергу на умови, де він використовуватиметься: тип ґрунту, площа оброблюваної території, регулярність робіт та завдання, які потрібно виконувати.

Оцінивши умови експлуатації, вибирають культиватор за такими критеріями:

  1. Тип двигуна. Як говорилося вище, двигун може бути двотактний та чотиритактний. Другий варіант вважається більш екологічно безпечним та продуктивним. Двотактні двигуни за рахунок компактного розміру встановлюються на легкі моделі культиваторів.
  2. Потужність. Чим більша потужність двигуна, там більш функціональним і продуктивним є культиватор. Від цього параметра залежить ширина та глибина обробки. Але потужність також позначається на вазі агрегату та його маневреності.
  3. Вага. Від тяжкості культиватора залежить глибина обробки ґрунту та маневреність техніки. Легкі моделі здатні поринути на глибину до 15 см. Але вони найбільш зручні для роботи у вузьких проходах та обмежених умовах. Тоді як важкі культиватори розраховані на велику територію і легко справляються з глинистим грунтом. Проте керування ними вимагає фізичних зусиль від оператора.
  4. Опції обробки. Коли потрібно обробка грядок між рядами, достатньо вибрати легкий культиватор із шириною захвату до 50 см. Якщо ж планується робота на великій території, підготовка землі під посів, збирання врожаю, то віддають перевагу потужним культиватором із регульованою шириною обробки від 50 до 70 см. Глибина Розпушування залежить від типу ґрунту.
  5. Тип редуктора. Черв'ячний редуктор встановлюють легкі культиватори. Надійні культиватори для складних завдань оснащені ланцюговим редуктором.
  6. Додаткові функції. Наявність коробки передач полегшує управління культиватором, як і можливість регулювати рукоятку зростання оператора. Варто звернути увагу на моделі з важелем аварійної зупинки, що забезпечує безпеку оператора. Має значення та захист двигуна від перегріву.

Вибрати та купити культиватор бензиновий можна у нашому інтернет-магазині, де представлений широкий асортимент техніки. Допоможемо підібрати бензиновий культиватор для дачі або спеціального господарства.

Функціональні можливості та сфера застосування бензинових мотоблоків


Багато фермерів, дачників та інших власників земельних наділів з року в рік стикаються з підготовкою ґрунту під посіви, що вимагає чимало зусиль від них. Для цього в хід йдуть різні ручні інструменти, такі як лопати та сапи, одна їхня ефективність мала, коли необхідно обробити ділянки землі понад 20 соток. У такому разі на допомогу землевласнику прийде надійний мотоблок. По ефективності самохідну установку можна порівняти з трактором, при тому, що мотоблок має компактніші розміри і коштує на порядок дешевше.

Що стосується можливостей бензинового мотоблоку, то тут варто сказати, що це всесезонний інструмент для виконання різних аграрних і навіть комунальних завдань. Мотоблок із валом відбору потужності відрізняється наступною функціональністю:

  1. Обробка ґрунту. Сюди належить не тільки розпушування, а й боронування, підгортання, посів та збирання рослинних культур. Також мотоблок використовують для удобрення ґрунту або видалення з городу бур'янів.
  2. Транспортувальна функція. Доукомплектувавши мотоблок причепом можна отримати чудовий транспортний засіб для перевезення зібраного врожаю або іншого невеликого вантажу на незначні відстані.
  3. Вирішення комунальних завдань. Мотоблок червоний стане надійним помічником, коли необхідно очистити присадибну територію від снігу чи сміття, скосити траву.

Таким чином, багатофункціональний бензиновий мотоблок можна використовувати не тільки в полі, але і на присадибній ділянці незалежно від сезону.

Переваги бензинових мотоблоків

Є мотоблоком простий і зручний самохідний аграрний інструмент, який відрізняється низкою переваг:

  1. Якщо порівнювати з роботою дизельного мотоблока, то бензинові моделі відрізняються низьким рівнем шуму та вібрацій. Що особливо зручно, враховуючи, що бензинові мотоблоки частіше купують для приватного сектора.
  2. Бензиновий двигун із спрощеною системою запуску легко заводитися навіть за мінусових температур. Це дозволяє використовувати мотоблоки із валом відбору потужності для розчищення території від снігу.
  3. Доступна вартість. Великий модельний ряд бензинових мотоблоків дозволяє підібрати оптимальний варіант щодо співвідношення ціни та продуктивності.
  4. Хороша маневреність. На відміну від дизельних агрегатів бензинові мотоблоки характеризуються більш компактними розмірами та вагою, що підвищує їхню маневреність під час роботи.

Варто зважити, що бензинові мотоблоки охолоджуються лише за допомогою повітряної системи, а також працюють на підвищених оборотах. Що стосується недоліків, бензинові мотоблоки не розраховані на тривалу експлуатацію у складних умовах, на відміну від аналогових дизельних моделей.

Як класифікуються бензинові мотоблоки


Мотоблоки, що працюють на бензині, поділяються на 3 категорії в залежності від технічних характеристик:

  1. Легкий мотоблок використовують на дачних ділянках до 50 соток. Потужність бензинового двигуна в межах 4-7 л. За допомогою легкого мотоблока за один прохід можна обробити від 50 см до 90 см залежно від кількості встановлених фрез. Також оператор може регулювати глибину прополювання до 18 см. Переваги легких мотоблоків: доступна вартість, вага до 40 кг, відмінна маневреність. Для зручності користувача передбачена трансмісії на 2 швидкості (1 вперед/1 назад) та зручна рукоятка.
  2. Середній мотоблок характеризується вагою від 40 до 80 кг. Розраховано мотоблок на площу близько 100 соток. На такі моделі встановлюють двигуни потужністю 8-10 к.с., а глибина прополювання досягає 30 см. За допомогою середнього мотоблоку можна виконувати практично будь-яке аграрне завдання за рахунок того, що передбачена можливість встановити різне навісне обладнання. Широкі колеса з протектором та КПП на 6 швидкостей (деякі моделі йдуть з трансмісією на 4 швидкості) забезпечує гарну прохідність по полю.
  3. Важкі мотоблоки, ціна виправдана їхньою функціональністю та потужністю. Вага мотоблока перевищує 100 кг, а ширина захвату сягає 120 см. На важкі мотоблоки встановлюються бензинові двигуни до 13 к.с., а повітряне охолодження захищає від перегріву при інтенсивній роботі. КПП може складатися з 4 або 6 швидкостей уперед, а також 2 швидкостей тому. Використовуються важкі мотоблоки на площах понад 1 га.

Ще одне питання, яке ставлять землевласники – ремінний чи редукторний тип мотоблоку вибрати. Мотоблок ремінний характеризується низьким рівнем шуму, доступною ціною та простотою в обслуговуванні. Однак його ККД набагато нижче, ніж у редукторного агрегату. Редукторний мотоблок відрізняється високою продуктивністю, так як здатний передати 95% потужності від двигуна до ґрунтофрези або іншого навісного обладнання. При цьому така техніка витратніша в обслуговуванні, а рівень шуму під час роботи в рази перевищує ремінний мотоблок.

Як вибрати хороший мотоблок, що працює на бензині


Вибираючи бензиновий мотоблок ціни залежать від технічних характеристик, звертають увагу на такі параметри:

  1. Потужність. Вибір залежить від площі вимагає обробки – чим вона більша, тим потужнішим має бути бензиновий мотоблок. Має значення і тип ґрунту. Тяжкий грунт вимагатиме більше потужності від агрегату навіть невеликої території.
  2. Характеристики обробітку ґрунту. Чим більше захоплює за один прохід завширшки мотоблок, тим швидше буде закінчено роботу. Глибина вказує на якість обробки.
  3. Наявність блокування осі диференціала. Ця корисна функція забезпечує маневреність, що особливо актуально, якщо ви вибираєте великі мотоблоки.
  4. Наявність ВОМ. Вал відбору потужності дозволяє доукомплектувати мотоблок різним навісним обладнанням. Практично вся техніка має ВОМ, при цьому його наявність все ж таки варто уточнити.
  5. Коробка передач. Кількість передач, а також наявність задньої швидкості полегшує керування важким мотоблоком на будь-якому ґрунті.

Пропонуємо бензиновий мотоблок купити в Україні в нашому інтернет-магазині за найдоступнішою вартістю. В онлайн-каталозі представлені моделі мотоблоків для вирішення різноманітних завдань. А повний опис характеристик та особливостей допоможе зробити правильний вибір. За потреби наші консультанти нададуть інформацію та допоможуть з вибором.

Багатофункціональний дизельний мотоблок для великого господарства
Все популярнішою технікою в аграрному господарстві стає важкий дизельний мотоблок. Техніка є середнім варіантом між мотокультиватором і трактором. Універсальний мотоблок із валом відбору потужності – це багатофункціональна машина, яка стане надійним помічником не лише у полі. Дизельний мотоблок можна використовувати незалежно від сезону на ділянці біля будинку.

Актуальні завдання для дизельного мотоблоку:

  • аграрні: підготовка цільного ґрунту під посів, розбити грудки землі, розпушування, боронування, підгортання, посадка та збирання врожаю, обприскування рослин, боротьба з бур'яном;
  • транспортувальні завдання: дизельний мотоблок можна використовувати разом із причепом, щоб перевести вантаж та зібраний урожай;
  • комунальні завдання: використовуючи мотоблок можна без зайвих фізичних зусиль розчистити територію від снігу, що випав, прибрати сміття і навіть скосити високу траву;
  • перекачування води: підключивши до мотоблоку можна успішно організувати полив сільськогосподарських культур.

Враховуючи, що мотоблок із валом відбору потужності є універсальним агрегатом, його варто придбати як для невеликих приватних ділянок, так і для великих виробничих господарств.

Чому варто вибрати дизельний мотоблок


При покупці аграрної техніки вибір стоїть між бензиновим та дизельним мотоблоком. Розглянемо основні переваги, які має мотоблок універсальний дизельний у порівнянні з бензиновим мотоблоком:

  • дизельний мотоблок має великий моторесурс, що дозволяє використовувати техніку в інтенсивному режимі при великих навантаженнях;
  • економна витрата та низька вартість палива роблять дизельний мотоблок фінансово вигідною технікою;
  • велика вага мотоблоку забезпечує гарне зчеплення;
  • двигун може працювати на знижених оборотах, а за рахунок гарного тягового зусилля обороти двигуна залишаються стабільними незалежно від навантаження;
  • окрім мотоблоків з повітряним охолодженням є дизельні водяні мотоблоки, які не перегріваються при великих навантаженнях за рахунок системи водяного охолодження та здатні працювати довгий час;
  • просте обслуговування мотоблока не забере багато часу у користувача.

Звичайно, якщо говорити про вартість дизельних мотоблоків, їх ціна перевищує бензинові аналогічні моделі. Однак буде виправдано в ході експлуатації за рахунок тривалого терміну служби та дешевого палива. Також варто врахувати, що дизельний мотоблок більш вибагливий до палива взимку, ніж бензиновий.

Дизельний мотоблок: конструктивні особливості та принцип роботи

Дизельний мотоблок з кермовим управлінням – силова аграрна техніка, призначена для вирішення різних завдань у полі та на присадибній ділянці. Нескладна система керування дозволяє використовувати мотоблок без спеціальних знань, проте вага техніки вимагає від оператора фізичних зусиль. У ході роботи оператор слідує за мотоблоком, керуючи ним за допомогою ручок.

Основні елементи техніки:

  • дизельний мотор, чия потужність може досягати 18 л.с.;
  • трансмісія, завдяки якій можна змінювати швидкість руху мотоблока, а також рухатись не тільки шкоду, а й назад;
  • редуктор, завдання якого передавати крутний момент від двигуна до фрези або колес;
  • рама, що утримує всю конструкцію;
  • рукоятки з елементами керування;
  • вал відбору потужності для кріплення навісного обладнання;
  • колеса, замість яких може встановлюватися грунтофрез.
  • Сильні дизельні мотоблоки також можуть бути доповнені диференціалом, який значно підвищує маневреність техніки. Для роботи у вечірній час є одна або дві фари.

Не останню роль відіграє система охолодження мотоблоку. Вона може бути повітряна чи водяна. Продуктивнішою вважається водяна система, але вона більш дорога, тому встановлюється на великі мотоблоки.

Двигун на мотоблоці дизельного запускається за допомогою ручного механізму або електростартера. Деякі моделі можуть бути оснащені одразу двома системами запуску.

Вибираємо потужний та недорогий дизельний мотоблок.


Не можна однозначно сказати який дизельний мотоблок з відбором потужності кращий чи гірший, адже все залежить не тільки від технічних характеристик, комплектуючих та ціни. Насамперед має значення призначення мотоблока та умови, де він буде застосовуватися. Визначивши завдання та умови можна приступати до вибору мотоблоку.

Дизельний мотоблок купують, коли потрібно обробляти ділянку загальною площею понад 30 соток. Розрахунок потужності двигуна відбувається так:

  • площу до 60 соток можна обробляти за допомогою мотоблока потужністю 6 л.с.;
  • для ділянки до 80 соток буде потрібний середній мотоблок, потужність якого близько 8 к.с.;
  • важкий дизельний снігоприбиральний мотоблок потужністю 9 л. використовують у великих площах 100-200 соток;
  • для території понад 2 га використовують важкі мотоблоки потужністю 10-15 к.с. залежно від типу ґрунту.

Визначившись із потужністю дизельного мотоблока, за його виборі слід врахувати такі характеристики:

  1. Ширина та глибина обробітку ґрунту. Що ширше охоплення, то швидше можна зорати землю. На важких дизельних мотоблоках охоплення може досягати 125 см, а глибина доходить до 30 см. Зверніть увагу, чи можна зняти фрези та зменшити ширину обробки, а також наявність сошника, який дозволить змінювати глибину розпушування.
  2. Спосіб запуску двигуна: вручну або за допомогою електростартеру. Якщо дизельний мотоблок повітряного охолодження платинується використовувати взимку, електростартер обов'язково потрібен.
  3. Коробка передач на 6 або 8 швидкостей полегшує керування мотоблоком та розширює його функціонал, дозволяючи використовувати більше видів навісного обладнання. Також сприяє ощадливій витраті палива.
  4. Додаткові функції. Блокування диференціалу робить мотоблок більш маневреним. Регулювання керма дозволяє настроїти зручне для користувача положення. Важель аварійної зупинки убезпечить користувача. Фара дозволяє працювати у темний час доби. А контроль рівня оливи захистить двигун.

У великому асортименті представлені нові дизельні мотоблоки на нашому сайті. Опис характеристик техніки допоможе визначитися з вибором та придбати мотоблок, який виправдає вкладені кошти своєю довговічністю та функціональністю.

  • Артикул: 3000521802
    24 074 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Бензиновий культиватор GTM G-4,5/55 } фото
    Новинка
    −5%
    Артикул: 83059
    18 360 грн
    17 442 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Бензиновий культиватор GTM B-7/88-2 } фото
    −5%
    Артикул: 83060
    19 440 грн
    18 468 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Мотоблок бензиновий GTM GH-7/100-3 } фото
    −5%
    Артикул: 83064
    29 160 грн
    27 702 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Культиватор Oleo-Mac MH 155 K } фото
    −7%
    Артикул: 68569003E5
    12 900 грн
    11 999 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Артикул: 68589007
    19 000 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Мотоблок бензиновий GTM GH-7/100-4 } фото
    −5%
    Артикул: 83065
    32 401 грн
    30 781 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Мотоблок бензиновий GTM G-7/80-3 } фото
    −5%
    Артикул: 83063
    25 920 грн
    24 624 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Артикул: 68599003
    16 884 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Культиватор AL-KO МН 350-4 } фото
    −12%
    Артикул: 112644
    25 999 грн
    22 879 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Артикул: 6000520401
    13 153 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Мотокультиватор Tex.AC ТА-MC1500 } фото
    Новинка
    −4%
    Артикул: TA-MC1500
    7 059 грн
    6 799 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору