0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Далекоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вибираємо лазерний далекомір для проведення точних вимірів


Дальномір – це функціональна та зручна вимірювальна техніка, яка замінила рулетку під час будівельно-ремонтних робіт. Шкальною стрічкою в далекомірі є лазер, що дозволяє визначити відстань від однієї точки до іншої за лічені секунди. Ще однією перевагою далекоміра є можливість провести обчислення та визначити параметри приміщення. Далі йтиметься про те, як працюють далекоміри, які бувають види і про те, як вибрати вимірювальний прилад.

Особливості роботи з лазерним далекоміром


Якщо говорити про побутове застосування далекоміра, його використання буде обґрунтовано в ході будівництва будівель, проведення оздоблювальних робіт. Не обійтися без електронної рулетки на великих будівельних об'єктах та майданчиках, під час демонтажу конструкцій, прокладання інженерних комунікацій.

Також знайшов застосування лазерний далекомір у геодезії, топографії, археології, військовій справі, астрономії, мореплаванні. Нагоді електронна рулетка в роботі інженерам, ландшафтним дизайнерам і фотографам.

Вимірювати відстань за допомогою далекоміра можна всередині приміщення та на відкритому повітрі, незалежно від умов рельєфу. Виміряти за допомогою далекоміра можна як далекі, так і невеликі відстані. Навіть за наявності нерівностей по траєкторії вимірювання, далекомір покаже дані з мінімальною похибкою на відміну від звичайної рулетки.

Додаткові функції, передбачені в далекомірі:

 • далекомір записує та зберігає отримані дані;
 • передбачено можливість проводити безперервний вимір при переміщенні;
 • отримані цифри можна складати та віднімати;
 • може бути таймер затримки часу;
 • доступний вимір довжини за формулою Піфагора та нахилу;
 • можна зробити розрахунок площі приміщення чи стіни навіть із нахилом стелі;
 • далекомір розпізнає положення позиційної скоби.

У ході роботи можна використовувати далекомір як лазерну розмітку. Отримані дані за допомогою лазерної рулетки будуть точними та надійними. Тому має сенс лазерний далекомір купити будь-якому професіоналу.

Як працює лазерний далекомір

Принцип роботи лазерної рулетки можна порівняти із роботою ехолота. Після запуску приладу формується червоний або зелений лазерний промінь, який прямує на необхідну точку, а потім повертається назад. Отримані дані обробляються за допомогою вбудованого мікропроцесора та переводять у відстань, яка визначається за довжиною променя. За тим же принципом працює ультразвуковий далекомір. Лише замість лазерного променя генерується ультразвукові хвилі. Отримані дані відображаються на дисплеї. За допомогою кнопок керування можна вивести на екран інформацію про проведені розрахунки обсягу, площі, нахилу та інших параметрів.

Особливості вибору лазерного далекоміра

лазерний далекомір

Вибираючи лазерний далекомір, беруть до уваги особливості його експлуатації, з урахуванням якої звертають увагу на такі параметри:

 1. Діапазон вимірювань. Електронна рулетка здатна вимірювати відстань до 500 м, тому важливо враховувати, де вона буде застосовуватися. Пов'язано це з тим, що чим далі радіус дії далекоміра, тим вища його ціна та більше габарити. Тому для роботи всередині приміщення досить вибрати модель з дальністю до 40 м. У роботі з нерухомістю в комерційних цілях залучають далекоміри з дальністю 50-70 м. У професійному середовищі використовуються далекоміри з діапазоном близько 300 м.
 2. Точність даних. Діапазон похибки лазерного далекоміра варіюється від 1 мм до 5 мм на 100 км. Для робіт, де потрібна висока точність даних, варто вибрати прилад із найменшою похибкою. Врахуйте також, що на похибку впливає велика відстань до об'єкту та погодні умови.
 3. Клас лазера залежить від відстані, яку може виміряти лазерна рулетка та відповідно потужність лазерного променя. Є 4 види: 2, 2М, 3R, 4. Дальноміри з класом 2 безпечні для зору і здатні виміряти відстань до об'єкта до 70 м. Дальномір 2М є потужнішим інструментом, який можна використовувати при похмурій погоді. Дальність дії близько 150 м. Дальномір 3R використовують у польових умовах, коли необхідно виміряти відстані до 500 м. Працювати можна тільки в захисних окулярах. Дальномір з класом 4 застосовується у виняткових умовах, коли необхідно виміряти відстань до 1000 м. Промінь лазера небезпечний для очей та шкіри.
 4. Кількість точок звіту. Таких точок може бути до 4 в залежності від моделі далекоміра. Виставивши крапку до передньої сторони далекоміра можна отримати відстань без урахування корпусу самого приладу. В результаті буде похибка у розмірі довжини далекоміра. Використовують такий далекомір під час встановлення дверей, вікон, меблів. Контрольна точка від задньої стінки дозволяє обчислити різні параметри приміщення чи відкритої ділянки. Для вимірів слід встановити лазерний далекомір Вosch до поверхні якої здійснюється розрахунок. Точку звіту від відкидної скоби використовують, коли необхідно зробити заміри кутів. Точка звіту від різьблення штатива дозволяє зменшити похибку даних та застосовується у професійному середовищі.
 5. Джерело живлення. На деякі моделі лазерних далекомірів встановлюють батареї типу АА або ААА. Їх заряду вистачить приблизно на 3 000 вимірів, після чого батарейки потрібно замінити. Інші моделі далекомірів працюють від акумуляторної батареї типу Li-Ion. Заряду АКБ вистачить на 30 000 вимірів, після чого її можна зарядити від мережі.

Також, перш ніж далекомір купити для застосування у професійній сфері, звертають увагу на наявність додаткового функціоналу. Це може бути підсвічування дисплея, Bluetooth, що дозволить синхронізуватися зі смартфоном або ноутбуком, сенсорний екран. Зручно, коли далекомір може вимірювати у різних величинах: дюймах, сантиметрах, метрах, ядрах тощо. Ще однією зручною опцією далекоміра є вбудований рівень.

Отримати більше інформації про вимірювальну техніку, представлену на сайті, можна, зателефонувавши менеджерам нашого інтернет-магазину, які нададуть всю важливу інформацію.

 • Лазерний далекомір Makita LD030P } фото
  −10%
  Артикул: LD030P
  4 029 грн
  3 626 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Лазерний далекомір Makita LD050P } фото
  −10%
  Артикул: LD050P
  5 314 грн
  4 783 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Лазерний далекомір Metabo LD 30 (606162000) } фото
  −17%
  Артикул: 606162000
  3 924 грн
  3 245 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Лазерний далекомір Metabo LD 60 (606163000) } фото
  −18%
  Артикул: 606163000
  5 565 грн
  4 544 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Далекомір лазерний Bosch Professional GLM 50-22 (0601072S00) } фото
  −18%
  Артикул: 0601072S00
  4 584 грн
  3 738 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Лазерний далекомір Bosch Zamo III (0603672700) } фото
  −18%
  Артикул: 0603672700
  2 514 грн
  2 051 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Лазерний далекомір Bosch Zamo III Set (0603672701) } фото
  −18%
  Артикул: 0603672701
  3 984 грн
  3 249 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору