0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Монтажні пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Монтажна пилка: як вибрати


У процесі створення конструкцій з різних матеріалів, будь то метал або дерево, важливо мати можливість робити точне різання, виключаючи огріхи на кшталт напливів і задирок і, можливо, під певним кутом. У цьому завдання вам стане необхідний інструмент, відомий як монтажна пилка.

Такі пили можуть бути портативними для зручного транспортування або стаціонарними для роботи з великогабаритними деталями. Іншими словами, що у монтажної пилки є безліч переваг та застосувань.

Застосування відрізних пил


Для точного різання в складальних роботах, ключовим елементом є використання монтажної пили. Болгарка в даному випадку не дасть необхідної точності, на відміну від монтажної пилки. Вона здатна не тільки різати метал, а й чудово справляється із пластиковими виробами, деревом та іншими матеріалами. Верстат особливо актуальний для роботи з тонким та листовим металом.

Відрізний верстат: абразивний та твердосплавний диски

Монтажная пила бош
Тип монтажної пили, що найчастіше зустрічається, оснащений абразивним диском, що робить його аналогічним болгарці з точки зору використовуваного обладнання. Такі диски достатні для виконання від 50 до 100 різання, однак їх діаметр зменшується після кожного використання, що впливає на максимальну глибину різання.

Абразивний диск може бути не дуже міцним і жорстким, і якщо вам потрібна висока точність, альтернативою може бути твердосплавний диск з переможними зубами. Вони забезпечують більш швидке та точне різання і дозволяють працювати з більш складними профілями.

Особливості різних монтажних пил


Вага інструменту визначає його застосування - від легких та переносних моделей до важких стаціонарних. Крім того, деякі пилки можуть мати прямий або ремінний привід, причому останній може бути корисним при обробці великих деталей і запобігати заклиненню диска.

Відрізні пили: додаткові характеристики:


Структурна будова відрізного верстата визначає його функціональність. На зручність роботи впливає конструкція робочого столу та наявність поворотного механізму на напрямній рейці. Щоб удосконалити якість кутового різання, корисний швидкий механізм фіксації направляючої рейки.

Таким чином, при виборі відрізного верстата по металу необхідно враховувати цілі використання, функції і вимоги до точності різання. Саме ці фактори допоможуть забезпечити найкращу відповідність придбаного інструменту вашим потребам.

 • Монтажна пила Makita LW1400 } фото
  −10%
  Артикул: LW1400
  13 991 грн
  12 592 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 17799
  13 113 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 17817
  13 707 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Монтажна пила Metabo CS 22-355 (601786000) } фото
  −36%
  Артикул: 601786000
  10 966 грн
  6 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Монтажна пила Metabo CS 24-355 S (601787000) } фото
  −36%
  Артикул: 601787000
  11 638 грн
  7 499 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору