0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Торцювальні пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Торцювальна пилка: Як Вибрати


Торцювальна пила, відома також як торцовка або маятникова пила, являє собою електроінструмент, необхідний для перпендикулярного різання дерева вздовж волокон. Одна з основних відмінностей від циркулярної пилки полягає в тому, що вона використовується для робіт з поперечного різання.

Сучасні пили торцювальні можуть виконувати роботу не тільки з деревом, але також і з пластиком, різними металевими профілями, композитами та іншими матеріалами. Ці інструменти дозволяють здійснювати різання під різними кутами, володіючи функціональністю електричного стусла, і здатні змінювати положення ріжучого елемента як у горизонтальній, так і вертикальній площині, завдяки чому досягається можливість похилого різання.

Зазначимо також, що пили торцювальні часто дозволяють вибирати ширину паза.

Торцева пила: Функціонал


Будь-яка торцювальна пилка сконструйована з кількох основних елементів:

 • Ручка із кнопкою запуску;
 • Пиляльний диск;
 • Захисний кожух для диска;
 • Фіксуюча заготівлю струбцину;
 • упор для деталі;
 • Робочий стіл із системою фіксації під кутом;
 • Шкала для горизонтального кута;
 • Система налаштування вертикального кута;
 • Електродвигун;
 • Пилозбірник та функціональність підключення будівельного пилососу;
 • Ручка для перенесення.

Додаткові елементи, що зустрічаються у різних моделях, розширюють функціональність та збільшують комфорт використання інструменту.

Ключова робоча частина складається з електромотора та пильного диска з високоміцної сталі, а також редуктор, що зв'язує їх у єдиний механізм, на якому розміщені ручка і кнопка запуску.

Основа являє собою станину з кріпленнями для заготівлі та поворотне коло для регулювання кута різання. Професійні пили найчастіше виготовлені з легких та міцних магнієвих та алюмінієвих сплавів, що надають пристрою мобільність та зручність у транспортуванні.

Торцювання функціонує за допомогою механізму важеля та пружного шарніра. Робочий блок переміщається, як правило, обертанням навколо горизонтальної осі, хоча деякі моделі дозволяють нахил в обидві сторони.

Завдяки конструктивним рішенням торцювальна пилка здатна виконувати похилі вертикальні зрізи, долаючи обмеження активного радіусу пильного диска.

Торцювальна пила бош

Торцювальна пила по дереву: Ширина різу


Стандартні пили торцювальні мають обмежені параметри ширини різу, особливо при роботі під кутом. Наприклад, моделі з 10-дюймовим диском можуть розпилювати матеріал розміром до 95х95 мм під прямим кутом. При зміні кута розміри деталей для роботи зменшуються.

Для розширення можливостей різання інструмент може бути обладнаний тяговою системою, що дозволяє маніпулювати робочим блоком вздовж осі різання. Це забезпечує значно більшу ширину різу - до 340 мм при різанні під 90 °. Такі пили іноді називають пилками торцювальними з протяжкою або горизонтальним переміщенням.

На завершення, вибір відповідної пили торцювальної сильно залежить від області використання і частоти застосування. Надійність, довговічність та точність — ключові фактори при покупці, а також можливості налаштування під різні завдання забезпечать якість та комфорт у роботі.

Вибір електричного двигуна для торцювальної пили.

Більшість маятникових пил оснащені двигуном, розміщеним з правого боку від диска, проте деякі моделі передбачають заднє розташування мотора. Це конструктивне рішення розширює видимість робочого простору та полегшує виконання косих зрізів. Крім того, такі пили часто включають можливість нахилу пильної гарнітури в обидві сторони для більш гнучкої роботи.

Існують маятникові пилки з різними типами електродвигунів: колекторні, асинхронні або безщіткові.

Асинхронні електродвигуни

Асинхронні мотори відрізняються підвищеною надійністю, ефективністю та безшумністю. Їхня відмінна риса - відсутність контактних елементів, що означає мінімум шуму, відсутність перегріву та низький ризик поломки при використанні в умовах високої вологості та забрудненості. Їхнє слабке місце - підшипники, які можуть зношуватися, хоча саме вони й дозволяють маятниковим пилам з такими двигунами працювати роками без збоїв.

Тим не менш, таке обладнання не встановлюється на кожну модель пили торцювальної через їх ключовий недолік - велика вага при відносно невисокій потужності. Як приклад, асинхронний двигун потужністю 2 кВт може важити більше 20 кг, що робить пилку з таким двигуном менш зручним для перенесення.

Важливо підкреслити, що на номінальній частоті мережного струму асинхронний двигун не здатний розвинути оберти більше 2850 об/хв, що слід враховувати під час вибору обладнання певних робіт.

Електродвигун із колектором

Коли йдеться про потужність і габарити, то колекторні мотори показують найкращі характеристики. Порівнюючи двигуни однакової маси, колекторні можуть забезпечити значно більше зусилля, що крутить, - досягаючи значення в 5000-10000 об/хв. Одночасно необхідно відзначити, що керування швидкістю та стабілізація роботи таких моторів здійснюється більш простими методами.

Незважаючи на такі мінуси колекторних моторів, як підвищений рівень шуму і вимога регулярного технічного обслуговування (мається на увазі заміна щіток), більшість торцювальних пилок обладнана саме цим типом двигунів.

Електродвигун безколекторний

Безколекторна маятникова пилка поєднує в собі нові напівпровідникові технології і є золотою серединою в порівнянні зі згаданими типами. Мотори з літерним позначенням BL (brushless, або безщіткові) мають відмінну рису.

Такі пристрої оснащені електронним блоком замість щітково-колекторного вузла, що забезпечує швидке перемикання силових транзисторів та мінімальний опір.

пила торцювальна з протяжкою

Маятникові пили та редуктори:

Редуктор є сполучною ланкою між мотором та пиляльним диском всіх торцювальних пилок, передаючи обертання від двигуна до диска. Він може бути реалізований у двох видах: з ремінною чи зубчастою передачею.

Зубчаста передача оснащена шестернями, що забезпечують надійне зачеплення та безперебійну роботу. На відміну від шестерень, ременная передача може вимагати заміни у разі зносу, але вона також амортизує вібрації, знижуючи знос компонентів. При нештатних ситуаціях ремінь може прослизати, уникаючи серйозного пошкодження пристрою, і заміна ременя не потребує спеціалізованих навичок.

Торцювальна пила та її потужність

Торцювальні пилки варіюються за потужністю від 0.8 до 2.5 кВт. Моделі з потужністю від 1.6 до 1.8 кВт мають попит, тому що вони задовольняють вимоги як приватних майстрів, так і промислового сервісу.

Вибір торцювальної пили передбачає облік типу виконуваних робіт і відповідної потужності, щоб унеможливити перевантаження і гарантувати тривалий період служби. Більш потужний інструмент дозволяє використовувати більший діаметр пиляльного кола.

Швидкість обертання пильного диска

Швидкість обертання пильного диска в маятникових пилках може коливатися від 3200 до 6000 об/хв. Для якісного різання матеріалів потрібні високі швидкості, наприклад, диск діаметром 260 мм повинен обертатися щонайменше на 2800 об/хв. Професійна торцювальна пилка здатна досягати швидкостей від 4000 до 5000 об/хв незалежно від розміру диска.

У деяких маятникових пилах є функція регулювання швидкості обертання, що дозволяє точно налаштувати інструмент під певний матеріал для різання.

Маятникові пили: Інновації та пристрої

пила торцювальна метабо

В арсеналі сучасного будівельного інструменту торцювальні пили незамінні завдяки своїй функціональності. Вони оснащені різними пристроями, які забезпечують зручність, комфорт в експлуатації та безпеку роботи.

Перед покупкою такого обладнання необхідне ретельне вивчення пропонованих функцій, якими володіє модель, що цікавить.

Наприклад, система збирання пилу - ви можете підключити спеціалізований мішок або будівельний пилосос, що допоможе уникнути вдихання небезпечного пилу та підтримувати чистоту робочого простору.

Захисний пристрій у вигляді кожуха запобігає випадковому контакту з лезом і мінімізує ризик травм.

Глибина пропилу має можливість регулювання, що ідеально підходить для робіт з профілями та створення пазів;

Лазерна указка забезпечує високу точність різання, відображаючи лінію зрізу, така функція найчастіше зустрічається на професійному устаткуванні;

Висвітлення робочої зони значно покращує видимість, особливо в умовах обмеженого освітлення;

Завдяки системі плавного пуску, вал двигуна починає обертатися без ривків, також це сприяє збільшенню терміну служби інструменту;

Функція автоматичного відключення під час блокування диска гарантує безпеку в екстрених випадках;

Регулювання обертів дозволяє точно підібрати параметри обладнання під конкретний матеріал, а постійна підтримка швидкості обертання пильного диска забезпечує відмінний результат різання незалежно від навантаження.

Пила торцювальна по дереву: вибір диска

Пила торцювальна макіта

Ключовим елементом маятникової пилки є диск, який визначає ефективність різання. Вибираючи відповідну модель, слід враховувати:

 • Технологічні особливості;
 • Внутрішній та зовнішній діаметр;
 • Максимальну швидкість обертання;
 • Кількість зубів;
 • Товщину.

Найбільш поширені диски з посадковим отвором в 30 мм, тоді як зовнішній діаметр найчастіше становить 10 "(250, 255 та 260 мм) або 12" (300 і 305 мм). Найменші та більші розміри зустрічаються рідше. Пила з великим диском дозволяє працювати з великогабаритними заготовками, проте потрібен потужніший інструмент із значним крутним моментом.

Важлива інформація про диск, включаючи його розміри, кількість зубів, товщину, максимальну швидкість та призначення завжди вказана на його поверхні.

Важливо пам'ятати, що підбір правильного диска впливає на результат і продуктивність торцювальної пили.

Купити пилу торцювальну


Не важко, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і нададуть індивідуальну ціну. Всі наші товари сертефіковані в Україні та мають офіційну гарантію від виробника.

 • Торцювальна пила Metabo KGSV 216 M (619261000) } фото
  −20%
  Артикул: 619261000
  14 884 грн
  11 899 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Metabo KGSV 72 Xact SYM(612216000) } фото
  −22%
  Артикул: 612216000
  41 753 грн
  32 493 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Пила торцювальна Makita MLS100N } фото
  −10%
  Артикул: MLS100N
  15 546 грн
  13 991 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Metabo KS 216 M (610216000) } фото
  −30%
  Артикул: 610216000
  9 197 грн
  6 393 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Metabo KGS 216 M (613216000) } фото
  −33%
  Артикул: 613216000
  14 391 грн
  9 642 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 2554
  10 445 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 2553
  14 496 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 2555
  7 994 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Metabo KGS 315 Plus (0103150000) } фото
  −37%
  Артикул: 0103150000
  65 019 грн
  41 193 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Пила торцювальна Metabo KGS 254 M (613254000) } фото
  −24%
  Артикул: 613254000
  19 368 грн
  14 674 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Пила торцювальна Metabo KGS 305 M New (613305000) } фото
  −30%
  Артикул: 613305000
  25 248 грн
  17 609 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Makita LS1040N } фото
  −10%
  Артикул: LS1040N
  18 077 грн
  16 269 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Bosch Professional GCM 216 (0601B33000) } фото
  −18%
  Артикул: 0601B33000
  7 264 грн
  5 956 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Торцювальна пила Bosch GCM 800 SJ Professional (0601B19000) } фото
  −18%
  Артикул: 0601B19000
  12 750 грн
  10 449 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору