0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Трьохсекційні драбини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Трисекційні драбини: особливості конструкції та застосування


Драбина трисекційна алюмінієва - універсальний інструмент для висотних робіт. Конструкція сходів дає змогу використовувати 3 модифікації для вирішення різних завдань, що значно розширює сферу застосування:

 1. Драбини універсальні алюмінієві трансформуються в драбину-стрем'янку, де для роботи використовують 2 секції, а 3 складається паралельно, а в деяких моделях може зніматися. Таким чином, можна піднятися на висоту без наявності вертикальної опори.
 2. Комбіновані драбини являють собою драбину з висувною секцією, що дає змогу організувати доступ на велику висоту в будь-яких умовах.
 3. Драбина приставна алюмінієва. Усі секції драбини піднімаються одна за одною, утворюючи високу конструкцію, що потребує опори. Задіюють драбини для проведення роботи на великій висоті.

Використовують драбини трисекційні універсальні алюмінієві трисекційні у виробничих цехах, у складських приміщеннях, у бібліотеках, під час будівельних і ремонтно-монтажних робіт. Не обійтися без функціональних сходів у садовому господарстві для догляду за деревами і збору врожаю. Актуальні трисекційні драбини в побуті для організації доступу на дах, горище, під час облицювальних робіт.

Переваги трисекційних драбин


Драбина розсувна алюмінієва 3 секції користується попитом завдяки своїм перевагам:

 1. Універсальність. Багатофункціональна драбина дозволяє полегшити доступ на будь-яку висоту. Залежно від умов роботи, користувач може трансформувати драбину, а також доповнити її зручним майданчиком або поличкою під інструмент.
 2. Простота експлуатації. Трансформація драбини не викличе складнощів у користувачів. Для цього передбачені канатний механізм або замкова система. У складеному вигляді драбина не займає багато місця, що забезпечить простоту зберігання і транспортування.
 3. Надійність і безпека. Алюмінієві драбини 3 секції виготовлено відповідно до європейських стандартів якості та безпеки, що забезпечено надійними фіксувальними замками, ременями, прогумованим захистом стійок і опорною траверсою, яка розташована впоперек однієї стійки. Сходинки монтуються методом завальцювання, а рельєфна поверхня забезпечує стійкість користувача.
 4. Довговічність. Драбина виготовляється з алюмінієвого профілю із захистом від корозії. Матеріал не деформується і розрахований на тривалий термін служби близько 30 років.
 5. Велика вантажопідйомність. Алюмінієві сходи здатні витримувати навантаження до 150 кг.

Такі характеристики роблять трисекційні драбини затребуваними серед професійних працівників і побутових користувачів.

Вимоги, що висуваються до трисекційних драбин


Драбини алюмінієві професійні повинні бути стійкими, функціональними і довговічними. Оскільки за допомогою трисекційної драбини можна виконувати висотні роботи, до інструменту висуваються серйозні вимоги щодо безпеки:

 • у комплекті зі драбиною повинні йти стяжні ремені, що не дають роз'їхатися секціям драбини;
 • сходинки мають бути широкими з рельєфною поверхнею, що дасть змогу користувачеві комфортно почуватися під час підйому і під час спуску;
 • щоб підвищити стійкість ніжки драбини мають бути взуті в гумові чобітки;
 • кріпильні елементи мають забезпечити надійність з'єднання всіх частин драбини;
 • якщо драбина оснащена коліщатками, повинні бути присутніми фіксувальні елементи;
 • кріплення мають бути туго затягнуті і не скрипіти.

Навіть при дотриманні цих правил перед встановленням сходів, необхідно перевірити їх на наявність пошкоджень або несправностей.

Як правильно вибрати трисекційні драбини
Обираючи драбини висувні алюмінієві трисекційні, беруть до уваги умови, в яких вони будуть використовуватися. Залежно від призначення сходи поділяються на професійні та побутові моделі. Драбини для вирішення домашніх завдань характеризуються доступною вартістю і здатні висуватися на висоту 3 м (1 секція). Вони нічим не поступаються професійним моделям функціональністю і стійкістю.

Професійні трисекційні драбини алюмінієві використовуються щодня, тому їхні замкові з'єднувальні елементи мають вирізнятися підвищеною міцністю, що дасть змогу розкладати і складати драбину щодня. Вони відрізняються підвищеною стійкістю, міцністю і ціною.

Наступне, що необхідно врахувати при виборі драбини - висота. Якщо планується використовувати інструмент усередині і поза приміщенням, то розрахунок висоти йде виходячи з висоти стель і зросту користувача. Загалом орієнтуються на робочу висоту з урахуванням зросту користувача, довжину однієї секції, а також висоту драбини в розкладеному стані.

Якщо необхідно вибрати драбину для роботи на вулиці, варто брати інструмент із запасом, особливо якщо драбина трисекційна алюмінієва буде використовуватися, як приставна. Для правильного розрахунку варто додати 30 % до висоти, на яку необхідно підніматися.

Критерії вибору трисекційних драбин

Драбина складна алюмінієва 3 секційна прослужить багато років, якщо врахувати важливі аспекти при її виборі.

 1. Безпека - найголовніший критерій під час купівлі. Драбина повинна стійко стояти на поверхні, не люфтити, не перекошуватися, не мати дефектів. Ніжки обов'язково з прогумованим покриттям. Від цього залежить життя користувача.
 2. Драбина повинна відповідати своєму призначенню. Вибираючи драбину за параметрами, ви отримаєте зручний інструмент для вирішення поставлених завдань. А його експлуатація не викличе складнощів.
 3. Мобільність. Драбини алюмінієві розсувні 3 секції, незважаючи на свою висоту, можуть складатися до компактних розмірів. Тому звертають увагу на вагу і простоту трансформації.
 4. Виробник. Відомі торгові марки випускають сходи в преміум сегменті та для домашнього користування. Незалежно від ціни, їхня продукція проходить тестування та сертифікацію, що гарантує високу якість.

Якщо вам потрібна функціональна і надійна драбина алюмінієва 3-хсекційна, купити якісний інструмент можна в нашому інтернет-магазині, де представлений великий вибір драбин і стрем'янок.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору