Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Повернення та обмін Важливо!

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Умови повернення / обміну товарів

1. Обов'язково повідомте нам про Ваше бажання поміняти / повернути товар.

2. Ми приймаємо на повернення / обмін вироби в новому і невикористаному стані в оригінальній упаковці і при наявності накладної про покупку / гарантійного талона.

3. Після отримання виробу на обмін / повернення наші фахівці перевірять стан виробу для контролю якості протягом 2-5 робочих днів.

4. Після перевірки фахівцями стану виробу з Вами зв'яжеться менеджер для оформлення повернення грошей або обміну на інший виріб. При поверненні грошей за товар ми не компенсуємо витрати за доставку, яка була в первісному замовленні.

Будь ласка, переконайтеся що:

1. Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;

2. Збережено всі ярлики і заводське маркування.

Ви не можете повернути: 1. Вироби, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак). 2. Вироби, які мають сліди користування. 3. Вироби після 14 днів з дня продажу не можуть бути прийняті для повернення або обміну. 4. Вироби з розкритою блістерною упаковкою. Повернення товару належної якості Якщо Вам не підійшов товар - не переживайте, ми його можемо обміняти або прийняти повернення без будь-яких ускладнень протягом 14 днів.

Умови повернення, якщо Ви просто передумали залишати товар Будь-який товар приймається до повернення протягом 14 днів з моменту отримання. Умови: товар не був у використанні, упаковка - не розкрити, збережений товарний вигляд і споживчі властивості. Для оформлення обміну / повернення необхідно зв'язатися з нашими менеджерами в обов'язковому порядку! Повернення товару неналежної якості. Просимо Вас завжди перевіряти замовлення при доставці Ви маєте право повернути або обміняти товар після того, як зв'язалися з нашим менеджером.

Повернення грошей проводиться в термін до 10 днів з моменту прийняття позитивного рішення з приводу повернення.

Для того, щоб Вам повернули гроші за придбаний товар, необхідно: 1. Зателефонувати нам, щоб менеджер зафіксував очікування обміну / повернення на Ваше замовлення. 2. З менеджером обговорити зручний спосіб обміну / повернення. Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.