0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Шарнірні драбини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Драбини трансформери: особливості конструкції


Універсальна драбина-трансформер алюмінієва - багатофункціональний інструмент, який дасть змогу спростити висотні роботи незалежно від того, де вони проводяться: на вулиці або в приміщенні. Завдяки унікальній шарнірній конструкції, драбина може трансформуватися щонайменше в 6-ти модифікаціях, що дає можливість встановити її навіть на різнорівневій поверхні.

Рухливість з'єднань секцій драбини забезпечена шарнірними кріпленнями. Завдяки чому драбину-трансформер можна використовувати в таких варіантах:

 • як приставні сходи під кутом до вертикальної опори;
 • як двосторонню драбину;
 • як драбину з вильотом;
 • у формі літери Г з упором у стіну;
 • у формі літери М;
 • як поміст.

У складеному вигляді драбина-трансформер не займають багато місця, завдяки чому їх можна легко переставляти, а для їхнього зберігання достатньо невеликого кута в коморі.

Виготовляються драбини складні трансформери з ударостійкого алюмінієвого сплаву, що дало змогу підвищити їхню зносостійкість. Оскільки алюміній - матеріал, який піддається впливу корозії, щоб захистити виріб, драбину покривають хімічним складом окису. Внаслідок чого утворюється захисна плівка, яка надійно захищає сходи від негативного впливу.

Переваги драбин-трансформерів


Завдяки шарнірному механізму складні драбини трансформер можуть набувати будь-якої форми, необхідної користувачеві. Така особливість робить драбину однією з найбільш затребуваних під час виконання професійних завдань на будівельних майданчиках. Складаючи і розкладаючи драбину можна отримати ту чи іншу довжину. У складних умовах можна змінювати положення однієї або декількох секцій, що дасть змогу забезпечити доступ у будь-якому місці.

Можна виокремити такі переваги, якими володіють драбини розкладні трансформер:

 • особлива увага приділяється безпеці драбини-трансформер - вони характеризуються підвищеною стійкістю, надійним зчепленням і відповідають європейським стандартам безпеки;
 • не займають багато місця під час зберігання і транспортування завдяки тому, що складаються у вигляді гармошки;
 • універсальна драбина трансформер прекрасно замінить одразу 4 види сходів, що значно розширює сферу її використання;
 • економія коштів - завдяки багатофункціональності сходів, користувач може заощадити на купівлі інших моделей сходів;
 • простота експлуатації: щоб скласти або розкласти драбину-трансформер, не треба використовувати спеціальні інструменти. 

Доукомплектувавши драбину-трансформер помостом, можна отримати зручну і безпечну драбину, яка значно полегшить облицювальні роботи.

Де знайшли застосування драбини-трансформери

Можливості, якими володіють драбини розкладні алюмінієві трансформери безмежні. За допомогою драбини виконують найскладніші завдання як у побуті, так і в професійному середовищі, буквально від заміни лампочки до монтажу різних конструкцій.

За допомогою драбини можна виконувати оздоблювальні, монтажні роботи, заміну покрівлі, облицювання фасадів. Як драбину драбину-трансформер задіюють у побуті (повісити штори, забити цвях), у складських приміщеннях, у магазинах, у бібліотеках, на виробництві. Не обійтися без універсальної драбини і в садовому господарстві. А завдяки високому рівню безпеки, драбина трансформер найчастіше використовується на ремонтно-будівельних майданчиках і під час монтажних робіт.

Чим забезпечується безпека шарнірних драбин


Оскільки система безпеки - це перше, на що слід звертати увагу під час вибору будь-яких драбин, то ось перелік основних критеріїв:

 • драбина-трансформер секційна має бути оснащена горизонтальною траверсою, яка забезпечує стійкість конструкції;
 • має значення ширина сходинок, оскільки від цього залежить комфорт користувача;
 • самі драбини мають бути з рельєфним покриттям, що убезпечить користувача і підвищить якість зчеплення взуття з поверхнею;
 • шарніри мають бути розраховані на регулярну експлуатацію, особливо для професійного користування;
 • основа драбини має бути захищена прогумованими накладками, що запобігають ковзанню драбини;
 • драбини-трансформери 4-х секційні оснащуються напівавтоматичними шарнірними механізмами, які в певній модифікації автоматично замикаються, і розкрити драбину можна тільки вручну.

Щоб драбина шарнірна алюмінієва відповідала висунутим до неї вимогам, слід уважно поставитися до вибору, перевіряти на відповідність вимогою, а також проводити огляд драбини на наявність пошкоджень перед кожним встановленням.

Побутові та професійні драбини-трансформери


Перша відмінність між побутовими та професійними драбинами полягає у вартості. Річ у тім, що алюмінієві професійні шарнірні драбини розраховані на щоденну експлуатацію і повинні витримувати інтенсивне використання. Визначити різницю можна звернувши увагу на матеріал, з якого виготовлені шарнірні механізми, на вагу драбин, а також вантажопідйомність, яка може бути 150 кг і більше.

Побутові драбини-стрем'янки алюмінієві трансформери коштують на порядок дешевше, але це не свідчить про їхню низьку якість. Річ у тім, що побутова модель може не використовуватися місяцями, тому не вимагає підвищеної зносостійкості.

Незалежно від призначення, вибираючи складні драбини алюмінієві трансформери, враховують такі параметри:

 1. Кількість ступенів і секцій. Кожна модель позначається цифрами 4х4 або 4х5, що вказує на кількість секцій (перша цифра) і кількість сходинок. Якщо планується застосування сходів для ремонту або будівельних робіт, обирають більш високі драбини. Тоді як моделі на 2-3 сходинки (4х2 або 4х3) підходять для побутового користування.
 2. Робоча висота, причому в даному випадку їх буде кілька, оскільки шарнірні драбини трансформери модифікуються в приставні, драбини та інші варіанти сходів.
 3. При виборі також звертають увагу на вантажопідйомність. В ідеалі вона має бути не менше 150 кг.
 4. Обов'язково необхідно перевірити наявність усіх елементів безпеки.

Купити драбину трансформер алюмінієву ви можете на нашому сайті, де представлено продукцію перевірених торгових марок, чиї розкладні драбини-стрем'янки трансформери пройшли тестування і європейську сертифікацію якості.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору