0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Тракторні генератори ВВП

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Тракторний генератор: принцип роботи та особливості вибору

Тракторный генератор

Одним із найзручніших і найпопулярніших пристроїв-альтернаторів є тракторний генератор від валу відбору потужності. Зручність використання електростанції ВОМ може оцінити кожен власник трактора. А ось сфера застосування генератора виходить за межі сільського господарства. Достатньо підключити тракторні генератори змінного струму до аграрної техніки, і ви отримаєте безперебійну подачу електроенергії із частотою 50 Гц. Що дозволить запускати прилади різного призначення там, де немає електромережі. Про те, як правильно вибрати та використовувати генератор Вом йтиметься далі.

Що являє собою і як функціонує генератор від ВОМ

генератор від ВОМ

Начіпний тракторний генератор створений для вироблення електроенергії з вихідною напругою 220 Вт або 380 Вт (залежить від моделі агрегату). Працює генератор від валу відбору потужності, яким оснащений трактор. Сам пристрій досить простий і складається з 4 основних елементів:

 • редуктор, що передає момент, що крутить, від двигуна трактора на генератор;
 • альтернатор, що виробляє змінний струм;
 • панель управління, на якій розміщені всі необхідні датчики (вольтметр, частотомір, амперметр) та розетки для підключення пристроїв;
 • відкрита металева рама для транспортування та захисту тракторного генератора.

Електростанція ВОМ стикується з будь-яким видом трактора. Щоб запустити процес перетворення механічних обертань на електричну енергію, достатньо з'єднати генератор з трактором за допомогою карданного валу. Для цього не потрібні спеціальні навички, а за часом процес займе не більше 5 хвилин.

Встановлений редуктор забезпечує необхідне роботи генератора ВОМ число оборотів. Деякі моделі тракторних генераторів оснащені системою стабілізації напруги, що дозволяє підключати чутливі до перепадів прилади. Також від моделі залежить потужність, яку видає генератор. Вона варіюється від 10 до 100 квт. Тому вибираючи тракторний генератор, орієнтуються насамперед те що, які завдання він вирішуватиме.

Навіщо потрібен тракторний генератор?

тракторний генератор

Область застосування мобільної електростанції без двигуна обмежена лише наявністю трактора. Саме тому пристрої користуються популярністю у фермерів. Задіяти мобільну електростанцію ВОМ зручно там, де немає доступу до електромережі або у разі аварійного вимкнення електропостачання. Найчастіше генератор ВОМ трактора використовують на вирішення широкого ряду агарних завдань.

Тракторний генератор ВОМ ефективно закриває потреби у таких ситуаціях:

 • організація системи освітлення у полі у вечірній час, що дозволить збільшити робочий годинник;
 • для перекачування води та організації системи зрошення фермерських угідь;
 • забезпечення освітлення та стабільної роботи холодильного обладнання у разі аварійного відключення;
 • підключати до альтернатора можна доїльні апарати, зварювальні прилади, опалювальні системи, різні електроприлади та електроінструменти.

Крім сільськогосподарської сфери, використовують портативний тракторний генератор у роботі дорожніх служб, на ремонтно-будівельних об'єктах, тваринницьких фермах, у лісовому господарстві, у приватному секторі.

Чому варто придбати тракторний навісний генератор

тракторний навісний генератор

Якщо ви є власником трактора і маєте потребу забезпечити стабільну подачу електроенергії, то найкращим рішенням стане покупка електростанції ВОМ.

Тракторні генератори змінного струму відрізняються такими перевагами:

 1. Портативна електростанція дає змогу підвищити прибуток з допомогою розширення трудових можливостей.
 2. Заощаджує витрати, тому що на генераторі від валу відбору потужності не встановлений двигун. Стоїть агрегат на порядок нижче за рівнозначні за потужністю дизельні або бензинові генератори.
 3. Тракторний генератор не вимагає навичок керування та обслуговування. При експлуатації пристрою достатньо контролювати рівень олії в редукторі.
 4. Проста конструкція забезпечує збільшений ресурс генератора трактора. При цьому пристрій обладнаний усіма необхідними системами захисту від передчасного виходу з ладу та стабілізації вихідного струму. Так само генератор не вимагає додаткових витрат на догляд та утримання.
 5. Мобільність. За рахунок відносно невеликої ваги генератор ВОМ не викличе складнощів при транспортуванні. Тому його зручно використовувати у віддалених від електрифікації місцях.
 6. Усі тракторні трифазні генератори. Але передбачено можливість працювати на 1 фазі.

Щоб тракторний генератор працював відповідно до очікуваних від нього можливостей, слід уважно поставитися до вибору конкретної моделі.

Як вибрати відповідний генератор від валу відбору потужності

генератор від валу відбору потужності

Вибираючи генератор від валу відбору потужності, в першу чергу враховують умови, у яких працюватиме. Залежно від цього звертають увагу на такі параметри:

 1. Мінімальна та максимальна потужність навісного генератора. Найбільш потрібні альтернативи, що видають від 15 до 40 кВт.
 2. Номінальний та максимальний струм залежно від фази.
 3. Важливо звернути увагу на характеристики двигуна на тракторі. А також врахувати потужність і частоту обертання валу. Рекомендовані параметри залежить від моделі генератора ВОМ.
 4. Додаткові можливості для тракторних генераторів. Це може бути наявність заземлення, система стабілізації напруги, лічильник мотогодин. Особливу увагу варто приділити захисним функціям. Якщо необхідно підключати зварювальне обладнання, слід врахувати чи розрахований під це генератор ВОМ.

Щоб купити тракторний генератор, який справно пропрацює довгий час, звертайте увагу на співвідношення ціни і якості. Краще віддати перевагу перевіреним виробникам, які використовують надійні комплектуючі та матеріали.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору