0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Штроборізи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Штроборіз: Як вибрати


Сучасний етап будівництва не обходиться без такої операції як вирізання штроб, тому кожній ремонтній команді необхідно оснаститися штроборізом. Цей електроінструмент необхідний для формування у стінах канавок різної ширини та глибини, призначених для укладання інженерних систем, таких як електричні кабелі, трубопроводи та ін.

Сьогодні будівництво вимагає, щоб комунікації прокладалися в спеціально виділених каналах усередині стін, а не зовні, як це було прийнято раніше. Електрокабелі, труби для водопостачання, опалення та вентиляції тепер приховані від поглядів, що не лише покращує зовнішній вигляд приміщень, а й гарантує безпеку.

Деякі спеціалізуються на капітальному ремонті з використанням звичайних болгарок і великої кількості захисних масок, перетворюючи цей процес на курну справу на кілька днів. Однак не варто забувати про ризик роботи із саморобними чи доопрацьованими інструментами.

Борозноділ: Принцип Роботи


Штроборез - це вузькоспеціальний інструмент для вирізування канавок в масиві різних матеріалів, таких як бетон, цегла, штучний камінь та ін. штроби з мінімальною кількістю пилу.

Зазвичай штроборіз оснащений двома дисками, що встановлюються на певній відстані для отримання двох паралельних канавок за один прохід. Це значно полегшує роботу порівняно з болгаркою, яка потребує кількох проходів та ризикує виключити з роботи безліч нюансів.

Бороздник також має спеціальні напрямні для точного та стабільного різання, та різні системи уловлювання пилу, включаючи великі кожухи та мішки для пилу, забезпечуючи чистоту роботи та безпеку оператора.

Вибираючи Мakita штроборіз, важливо враховувати тип матеріалу, з яким належить працювати, та обладнати інструмент відповідними дисками та системами уловлювання пилу. Цей захід допоможе не тільки зробити роботу комфортною, а й значно підвищить безпеку на виробництві.

makita штроборез

Штроборіз: характеристики пристрою


Параметри двигуна для бороздоділа

Зазвичай штробльози оснащені більш потужними електродвигунами, ніж в аналогічних інструментах, наприклад, у болгарках. Ця вимога обумовлена наявністю двох ріжучих дисків, які у процесі роботи створюють посилені навантаження.

Штроборези, як і багато електроінструментів, можуть мати двигуни з потужністю від 1400 Вт для легкомодельних інструментів до 2500 Вт і вище для інструментів з низькою швидкістю і високим моментом, що крутить.

Штроборез метабо: ступінь потужності двигуна впливає на вибір діаметрів дисків, що встановлюються, а також на максимальні параметри ширини і глибини штроби, які можна стругати.

Розміри штроби

Перед придбанням штроборезу слід визначитися зі специфікаціями штроби, включаючи її ширину та глибину, які можна реалізувати використовуваним інструментом.

Для прокладання стандартних електрокабелів достатньо інструмент, здатний створювати штроби шириною до 20 мм. Штроби для розміщення різних труб вимагають штроблення від 45 до 60 мм завширшки. Інструмент з одним диском призначений для створення ширших борозен.

Мінімально можлива ширина борозенки варіюється від 3 до 9 мм і залежить від виробника. Багато моделей дозволяють регулювати ширину штроби вручну з використанням системи прокладок, що займає лише кілька хвилин:

 • Зафіксувати шпиндель;
 • Зняти передній диск, опустивши гайку;
 • Підібрати та встановити необхідну кількість прокладок;
 • Зібрати конструкцію у зворотній послідовності.
 • Глибина штроби безпосередньо пов'язана з діаметром диска, що використовується; максимальна глибина зазвичай досягається з диском діаметром 230 мм. Оптимальною вважається глибина від 60 до 65 мм, тоді як стандартна глибина варіюється від 20 до 45 мм із мінімальною глибиною від 15 до 20 мм.

Регулювання глибини здійснюється переміщенням рухомого сегмента захисного кожуха та його фіксацією на масштабі з поділками.

Штроборіз Метабо

Допоміжні функції штроборізу

Більшість штроборізів обладнано системою сталості обертів, яка підтримує задану швидкість обертання без урахування навантажень, автоматично збільшуючи потужність при великих навантаженнях для збереження продуктивності.

Захист від перевантаження відключити інструмент при перевищенні встановленого ліміту, запобігаючи поломці та перегріву.

Деякі моделі мають світлодіодні індикатори, що інформують користувача про необхідність зниження швидкості штроблення.

Система контролю зношування щіток оберігає двигун від пошкоджень.

Захисна муфта та електроніка забезпечують захист від заклинювання різального диска, переводячи інструмент у режим холостого ходу та відключаючи живлення.

Наявність плавного пуску, що обмежує пусковий струм, забезпечує безпечний старт, виключаючи ривки та перевантаження мережі.

Захист від випадкового включення та захист від занурення, із пружинними ковзними елементами після роботи закриває диск кожухом.

Додаткові зштроборізи бошащитні кулі на обмотках двигуна, лабіринтові ущільнення та ізольовані перемикачі оберігають інструмент від пилу та продовжують його термін служби.

Штроборіз для створення канавок: що слід знати


Бороздоділ Макіта використовує сталевий диск із нанесеним алмазним покриттям, призначений для різання без використання води. Хоча алмазне обладнання коштує недешево, воно все ж таки зношується і вимагатиме заміни з годиною. Важливо пам'ятати, що економія на купівлі бюджетних дисків не принесе високої якості роботи. Такі диски прослужатимуть значно менше години і можуть бути не такими ефективними через неправильний вес, типу алмазної кулі або напрямки обертання. В результаті можна зіткнутися зі зниженням ефективності роботи, нерівномірного зношування та дисбалансу в роботі інструменту, а також з регулярними перевантаженнями обладнання.

Штроборіз бош: ключові моменти

Штроборіз бош

Перед покупкою пристрою для створення канавок варто звернути увагу на деякі аспекти.

Комфорт використання. Враховуйте, наскільки зручно працюватиме з інструментом. Цей дворучний пристрій пристойної тяжкості може бути доповнений різними типами хватів - наприклад, прямими, П-подібними або скобоподібними. Важливо також розглянути рукоятки з елементами, що управляють, оскільки вони бувають різних форм - від тих, що нагадують вушка болгарки, до циркулярної пили або дриля. Наявність рифлення та гумових вставок на рукоятках покращить керування.

Напрямок руху інструменту. Залежно від моделі штроборізу, потрібно буде штовхати його від себе чи навпаки – тягнути на себе. Це пов'язано з напрямком обертання диска. Деякі моделі мають поворотні мотори для полегшення роботи.

Габарити та кабель. Оцініть розміри борозенця, тому що від цього залежатиме зручність його експлуатації та здатність діставати до важкодоступних місць. Кабель живлення також важливий - чим він довший, тим простіше працюватиме без необхідності використовувати подовжувач.

Комплектація. Стандартний набір штроборезу може змінюватись і включати не тільки базові елементи, такі як шайби, ключі та круги, але й додаткові рукоятки, інструменти для видалення матеріалу (як зубила), шланги для під'єднання до пилососу та інше. Якщо все це запаковано в кейс або металевий бокс, це буде великим плюсом.

Процес вибору інструменту для штроблення вимагає уважності до деталей, оскільки вони впливають на продуктивність та зручність у використанні. Пам'ятайте, що якісне обладнання дозволить досягати найкращих результатів у роботі.

Штроборіз купити


Не важко, наші менеджери проконсультують, дадуть індивідуальну ціну, заповнять документи і відправлять товар відразу після отримання замовлення.

 • Артикул: 1632
  5 009 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 1630
  7 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 2480
  5 755 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Штроборіз Metabo MFE 40 (604040500) } фото
  −22%
  Артикул: 604040500
  21 864 грн
  16 980 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору