0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Снігоприбирачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Де знайшла застосування снігоприбиральна техніка


Снігоприбиральники України представлені у широкому асортименті побутових, напівпрофесійних та професійних моделей. Незалежно від своєї функціональності та потужності двигуна, кожен очищувач снігу має якість, надійність та зручність експлуатації.

Залежно від обсягу та характеру робіт, будь то проста домашня снігоприбиральна машина за доступною ціною або професійний снігоочисник з відмінними характеристиками та передовими технічними характеристиками, кожен споживач знайде собі відповідний снігоочисник.

  1. У приватному будинку використовуючи побутовий снігоочисник можна швидко і легко розчистити сніг з території дачі або будинку, швидко прибрати засмічення та кучугури, прочистити дороги та звільнити паркувальні місця.
  2. З таким же успіхом механічні снігоприбиральні машини можна використовувати для підтримання порядку на прилеглих територіях комерційних та муніципальних організацій, дитячих установ, лікарень, громадських та приватних паркувань.
  3. У сільській місцевості та містах снігоприбиральник бензиновий використовується муніципалітетами та дорожніми службами для розчищення доріг, тротуарів для пішоходів, прилеглих територій. Також снігоочисник застосовують для збирання великих кучугур або очищення територій у парках або інших культурних та громадських місцях. Снігоочисник також ефективний при очищенні відкритих стадіонів та ковзанок.
  4. Не обійтися без снігоприбиральної техніки на зимових базах відпочинку, гірських здравницях та гірськолижних курортах. Щоденна боротьба із засміченням снігу під час сильного снігопаду значно спрощується за рахунок використання спеціальної техніки.

Великий вибір бензинових, акумуляторних та електричних снігоочисників дозволяє підібрати необхідний для вирішення поставлених завдань.

Види снігоприбиральної техніки

Лінійка снігоочисників представлена різними типами снігоприбиральних машин, придатних для роботи в певних умовах і здатних виконувати певні завдання. Снігоприбиральна техніка відрізняються особливостями корпоративного дизайну, власними технологічними системами та ціновою політикою.

Нові снігоприбирачі умовно можна розділити на категорії:

  1. З наявністю повного приводу: самохідні та несамохідні. Самохідні моделі вимагають менших фізичних зусиль оператора, а несамохідні моделі дорожчі та підходять для роботи на вузьких ділянках.
  2. За типом шасі: колісного та гусеничного. Колісні моделі найпоширеніші в Україні, але для роботи в особливих умовах, гірських схилах та на льоду мають малу ефективність.
  3. За типом харчування. Снігоочисник бензиновий працює в будь-яких умовах, відрізняється доступною ціною, гарною продуктивністю та шириною захоплення. Снігоприбиральник електричний економічніший, але вимагає підключення до електромережі, тому використовується на невеликих ділянках. Акумуляторний снігоприбирач використовують на нескладних ділянках з урахуванням рівня заряду, якого в середньому вистачає на 2 години.

Щоб підібрати підходящий снігоочисник побутовий або професійний, визначте обсяг робіт та умови, в яких використовуватиметься техніка.

Критерії вибору снігоприбиральної техніки

При виборі снігоприбиральної машини слід оцінити такі технічні та експлуатаційні характеристики:

  1. Потужність двигуна. Снігоочисники із середньою потужністю 2-5 к.с., підходять для невеликих ділянок та для прибирання пухкого або злегка ущільненого снігу. Чим вище потужність, тим більше роботи може виконувати снігоприбиральна бензинова машина. У професійних агрегатів потужність двигуна перевищує 10 л.
  2. Кількість швидкостей. Самохідний снігоприбирач рухається сам собою, а швидкість і напрямок руху контролює водій. Вища швидкість дозволяє вибрати оптимальний хід для комфортної роботи. Блокування коліс з одного боку дозволяє легко повертати снігоочисник.
  3. Ширина та висота екскаватора. Чим більші габарити, тим швидше виконується прибирання. Однак снігоочисник з невеликим ковшем впорається зі збиранням снігу на невеликих площах та в обмеженому просторі.
  4. Дальність кидка. На базовому снігоочиснику дальність закидання становить від 1 до 10 м, а у професійному - до 18 м, тому ви можете кидати сніг за межі зони збирання або через високу огорожу.
  5. Система очищення. Удосконалений снігоприбирач бензиновий має двоступінчасту або триступінчасту систему очищення снігу для роботи із щільними грудками та крижаним снігом. Зовнішній шнек збирає сніг, кришить і топче його, передає його на подрібнений середній ніж і відправляє сировину для розвантаження через крильчатку.
  6. Особлива конструкція механізму снігоприбиральної техніки. Захисна лижа ковша захищає поверхню, що очищається, від пошкоджень. Для роботи передбачено регулювання висоти ковша для різних типів поверхонь та місцевості з різним рельєфом. Окремі місця призначені для роботи на землі з гравієм, бетоном, ніжною плиткою та бруківкою. Проста домашня снігоприбиральна машина не має санок, тому передбачено посилений гумовий шнек, який успішно справляється з обробкою снігу і не ушкоджує поверхню. Деякі моделі оснащені ручками із підігрівом, зручними для холоду. Практично всі снігоочисники мають погану видимість або оснащені фарами для роботи у нічний час. Крім того, кермо деяких снігоочисників полегшує маневрування. А ручка, що складається, вирішить проблему компактного зберігання. Наявність такої опції – дуже приємний плюс.

Серед загальних переваг варто відзначити електричний стартер, доступний практично для всіх моделей снігоприбиральних машин. Дозволяє легко запускати двигун навіть за мінусових температур. Шнеки, встановлені на снігоочисниках, відрізняються особливою міцністю та довговічністю. Для системи утилізації передбачено заходи безпеки. Коли тверде тіло вдаряється, для кожного «пальця» є окремий болт, тому він негайно відключається, щоб запобігти пошкодженню механізму. У цьому випадку є кілька широких спіральних лопат обертаються незалежно один від одного, тому повномасштабні роботи продовжуються. Елементи управління знаходяться на єдиній панелі снігоприбиральної машини. Всі кнопки, важелі та органи управління знаходяться під рукою, що спрощує роботу та підвищує безпеку. Завдяки продуманій ергономіці можна працювати навіть у товстих рукавичках. При проектуванні снігоприбиральної техніки використовуються лише високоміцні матеріали, що забезпечують тривалий термін служби.

У нашому магазині вся снігоприбиральна техніка має компактну конструкцію, надійний зимовий двигун, міцний шнек, багатофункціональну панель оператора. Снігоочисники відрізняються надійністю та відмінною якістю, тому що при складанні приділяють пильну увагу кожній деталі, що було високо оцінено споживачами у всьому світі. Ви можете отримати додаткову інформацію та відповіді на свої запитання, зателефонувавши нам. Менеджер із задоволенням надасть Вам інформацію про бажану модель.

Акумуляторні снігоприбирачі – прості та компактні очищувачі снігу


У зимову пору року, коли гостро стоїть питання про надмірну кількість снігових опадів, одним із способів вирішити це питання є електричний акумуляторний снігоприбирач. Снігоочисник працює на електричному двигуні, який живить акумуляторна батарея, що передбачає свої плюси та мінуси. Снігоприбиральник акумуляторний відрізняється компактними розмірами, функціональністю, незалежністю від електромережі, екологічністю. При цьому його продуктивність не зрівняється із потужністю бензинових снігоприбирачів. Саме тому акумуляторний снігоприбиральник найчастіше купують для вирішення побутових завдань, але також він може стати у нагоді і в роботі комунальних служб.

За рахунок компактних розмірів, акумуляторний снігоприбирач використовують для розчищення вхідної групи в офісних будівлях та громадських місцях, тротуарів, під'їзних шляхів для машини, стоянок, дахів, терас, садових доріжок та невеликої ділянки біля будинку. Залежно від потужності батареї час роботи снігоприбирача варіюється від 20 до 50 хвилин на одному заряді.

Переваги акумуляторних снігоприбирачів

Снігоприбиральна техніка, що працює від акумулятора, має низку переваг, що виділяють її серед інших снігоприбиральників.

  1. Мобільність. Акумуляторний снігоприбирач не прив'язаний до електромережі. Тому використовувати снігоприбиральник можна на відстані від будинку або у важкодоступних місцях.
  2. Простота експлуатації та економічність. Для роботи акумуляторного снігоприбирача немає необхідності використовувати додаткові витратні матеріали, такі як паливо і масло. До того ж, снігоприбирач не потребує спеціального технічного обслуговування.
  3. Легка вага. Зазвичай акумуляторні снігоприбирачі не важать більше 20 кг, тому керувати технікою зможе підліток, жінка, літня людина.
  4. Екологічність. Працює акумуляторний ручний снігоприбиральник тихо, з мінімальними вібраціями та без токсичних вихлопів. Завдяки чому снігоприбиральник можна використовувати у громадських місцях.
  5. Функціональність. Практично всі моделі акумуляторних снігоприбирачів йдуть з опціями, що підвищують комфорт оператора під час роботи.
  6. Безпека. Побутовий снігоприбиральник можна використовувати для розчищення снігу з декоративних поверхонь, не пошкоджуючи їх.
  7. Компактність. Невеликі габарити ковша дозволяють використовувати техніку у вузьких проходах та в обмеженому просторі. Також на ринку представлені компактні снігоприбиральні лопати за доступною ціною.

Принцип роботи акумуляторного снігоприбирача такий самий, як у бензинових та електричних снігоприбирачів. Двигун запускає роботу шнека, який захоплює сніг, перемелює його та викидає через жолоб на відстань від 1 до 15 м, залежно від моделі. Серед мінусів акумуляторних снігоприбирачів варто відзначити порівняно низьку продуктивність, обмежений зарядом батареї час роботи, а також те, що одноступінчастий снігоприбирач розрахований тільки на прибирання пухкого свіжого снігу.

Вибираємо акумуляторний снігоприбирач правильно


Щоб акумуляторний шнековий снігоприбирач справно виконував поставлене перед ним завдання, варто при його виборі звертати увагу на такі параметри:

  1. Ємність аккумулятору. Домашня снігоприбиральна машина з ємністю АКБ 2 Ач пропрацює близько 20 хвилин, що достатньо, щоб розчистити ділянку біля будинку чи дачі. Для вирішення складніших завдань потрібно АКБ ємністю 4 Ач.
  2. Напруга. Побутова снігоприбиральна техніка оснащена акумулятором на 40 В. Цього достатньо, щоб прибрати сніг, що випав, висотою до 25 см. Щоб впоратися з великими заметами або снігом, що злежався, напруга повинна бути 80 В.
  3. Потужність двигуна, від якого залежить продуктивність і кількість обертів шнека.
  4. Габарити снігоприймача. Ширина та висота ковша вказує на те, яку територію зможе розчистити снігоприбиральник за один прохід.
  5. Дальність та можливість змінювати напрямок викиду снігу.
  6. Матеріал, з якого виготовлений снігоприбиральник. Гумовий або полімерний шнек працює, не ушкоджуючи покриття доріжок.
  7. Додаткові функції. Для використання ручного снігоприбирача в темний час доби передбачені фари. На акумуляторних лопатах вони відсутні. Деякі снігоочисники обладнані рукоятками з підігрівом, також є можливість скласти ручку або виставити її за зростанням оператора.

Має значення зручність панелі керування та ширина коліс. Снігоприбиральники, оснащені колесами діаметром 17 см, добре проходять снігом і зручні на поворотах.

Кращі виробники акумуляторних снігоприбиральників


Важливо при виборі акумуляторного снігоприбирача звертати увагу на його виробника. Торгові марки, які давно зарекомендували себе на світовому ринку, випускають якісні та надійні снігоприбиральні машини. Серед лідерів варто відзначити такі торгові марки:

  1. Greenworks. Виробник випускає садову техніку побутового та професійного призначення, що працює лише від акумулятора. Використовуючи універсальну батарею, можна працювати взимку снігоприбирачем, а влітку, наприклад, газонокосаркою. Малогабаритний снігоочисник Greenworks відомий хорошими технологічними якостями та надійністю.
  2. Stiga. Торгова марка із Швеції виробляє надійну, довговічну та доступну за ціною садову техніку. Їхні снігоприбиральники відповідають стандартам якості, вони продуктивні та функціональні.
  3. Al-KO. Фірма виробляє якісні акумуляторні снігоприбирачі, ціна на які залишається доступною для кожного.
  4. Daewoo. Незважаючи на значний зовнішній вигляд акумуляторних снігоприбирачів Деу, вони створені для вирішення побутових завдань та прибирання пухкого снігу.
  5. EGO. Найбільший виробник професійних інструментів випускає і акумуляторні снігоприбирачі, що характеризуються високою потужністю та ефективністю.

Широкий асортимент дозволяє підібрати роторний снігоочисник малогабаритний для вирішення задачі будь-якої складності.

Електричний снігоприбиральник для дому та дачі


Коли необхідно розчистити сніг на невеликій території, де є можливість підключитися до електричної мережі, найкращим вибором стануть електричні снігоприбиральні машини. Легкі, маневрені, прості в керування електричні снігоприбирачі створені для розчищення снігу глибиною до 30 см. Радіус дії снігоприбиральної машини обмежується лише довжиною кабелю. А ось габарити електричного снігоприбирача дозволяють розчистити помітки у вузьких проходах, на сходах і навіть за потреби на даху будинку.

Найчастіше снігоприбиральник електричний оснащений шнеком з м'яким покриттям, що дозволяє повністю розчистити доріжки будь-якого типу, гравій або плитка, не пошкоджуючи його. Залучають снігоприбиральник для розчищення тротуарів, доріжок, терас, вхідної групи, стоянок та автомобільних заїздів.

Снігоприбиральник електричний самохідний актуальний для прибирання снігу у дворі заміського будинку, дачі, на території котеджного селища або невеликої автостоянки. Також купити електричний снігоприбирач можуть власники офісних будівель, заправок, кафе, салонів краси та фітнес-центрів.

Конструкційні особливості електричних снігоприбиральників


Купівля електричного снігоприбирача – це дороге вкладення грошей, яке дозволить полегшити та прискорити процес збирання ділянки від снігових замісів. Щоб снігоочисник електричний став оптимальною покупкою за співвідношенням ціна/якість та виконував покладені на нього завдання, варто приділити увагу особливостям снігоприбиральної техніки.

Електричні снігоприбирачі складаються з наступних комплектуючих:

  1. Електродвигун запускає систему очищення снігу через редуктор. Потужність двигуна безпосередньо впливає на продуктивність снігоприбирача.
  2. Редуктор перетворює енергію мотора, яка спрямовується на момент, що крутить, а також на оберти шнека і ротора.
  3. Система очищення снігу, яка може бути шнековою або шнекороторною. Завдання шнека за допомогою лопат згрібати і подрібнювати сніг, після чого він подається в розтруб. Якщо на снігоприбиральнику встановлений ротор, то за його допомогою сніг викидається на далеку відстань.
  4. Снігоприймач або ківш може бути виготовлений із металу або пластику. Чим більше габарити ковша, тим більше снігоприбиральник прибере сніг за один прохід.
  5. Жолоб, через який викидається подрібнена снігова маса. Оператор може регулювати напрямок викиду за допомогою важеля на пульті.
  6. Рукоятка та панель керування, на якій розміщені важелі та кнопки.
  7. Колеса з протектором для покращення прохідності та маневреності.

Найчастіше снігоприбиральна машина електрична несамохідна. Але за рахунок легкої ваги та компактного корпусу управління снігоприбирачем не викличе складнощів у оператора.

Переваги електричних снігоприбиральників

Електричний снігоприбиральник, за рахунок своїх переваг, чудово підходить для застосування у побуті. Серед переваг снігоприбирача варто відзначити такі:

  • простота експлуатації та економність, тому що для роботи електро снігоприбирача не потрібні витратні матеріали, достатньо підключитися до електромережі;
  • снігоприбиральник електро працює з низьким рівнем шуму та вібрацій;
  • гарна маневреність в обмеженому просторі;
  • відсутність шкідливих здоров'ю викидів;
  • компактне зберігання;
  • доступна вартість снігоприбиральників електричних.

Зверніть увагу, що снігоприбиральна машина електрична, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, має обмежену довжиною кабелю площу експлуатації. А також електричний снігоприбирач поступається потужністю бензиновим снігоочисникам.

Критерії вибору електричного снігоприбирача


Важливими факторами при виборі снігоприбирача електричного будуть такі параметри:

  • площа території, що очищається;
  • частота збирання;
  • характеристики поверхні, що очищається.

Орієнтуючись на умови експлуатації, можна легко підібрати електричний снігоприбирач за його технічними характеристиками.

Як правильно вибрати електричний снігоприбирач


Якщо вас зацікавила снігоприбиральна машина, оснащена електродвигуном, то перш ніж купити снігоприбиральник слід вивчити його технічні характеристики.

  1. Потужність електродвигуна. Якщо планується прибирання ганку, тераси та доріжки до входу в будинок, то достатньо купити електричний снігоприбирач потужністю до 2 кВт. Такі снігоочисники підходять для збирання свіжого, пухкого снігу. Якщо сніг вже злежався, або планується прибирання середньої території, то краще віддати перевагу снігоприбирачеві потужністю 2.5-3 кВт.
  2. Тип збирання снігу. Найчастіше електричні снігоприбирачі одноступінчасті. Снігоочисники, оснащені ротором, забезпечують дальність викиду снігу на більшу відстань.
  3. Параметри ковша. Чим більше завширшки снігоприймач, тим швидше можна очистити територію від снігу. Снігоприбиральники з вузькою шириною захвату використовують в обмеженому просторі. Висота ковша вказує на те, який по глибині кучугур можна прибрати.
  4. Вага електричного снігоприбирача має значення, якщо використовувати техніку буде жінка, людина похилого віку або підліток.
  5. Самохідний або несамохідний електроснігоприбиральник. Несамохідні снігоприбирачі більш легкі та компактні. У той час, як самохідні снігоочисники використовують для великих обсягів роботи.
  6. Додаткові функції. Для зручності користувача у вечірній час доби передбачено фару на деяких моделях снігоприбиральних машин. Також можна знайти електричний снігоприбирач із підігрівом ручок, блокуванням шнека або електромотора, складною ручкою для транспортування.

Вартість електричної снігоприбиральної машини залежить від виробника та конструкційних особливостей. Щоб підібрати оптимальний снігоприбирач, слід чітко оцінювати його цільове призначення та спиратися на перелічені вище параметри.

Де використовують бензинові снігоприбиральні машини


Снігоприбиральна техніка створена, щоб скоротити трудовитрати, коли необхідно прибрати велику кількість снігових опадів. На ринку представлений великий вибір найрізноманітніших снігоочисних машин. Серед них, найкращим рішенням для прибирання великої кількості снігу стане бензиновий снігоприбирач. Що особливо зручно, самохідний бензиновий снігоприбиральник відмінно справляється з снігом, що тільки випав, і з утрамбованим сніговим покривом, який лежить вже пару днів. Габарити ковша на снігоочиснику дозволяють прибирати великі снігові кучугури, глибиною до півметра. А гострі шнекові ножі здатні перемолоти лід та тверду кірку. Таким чином, використовуючи бензиновий снігоочисник можна в найкоротші терміни позбавити велику територію від снігу.

Бензинові снігоприбирачі однаково затребувані у сільському та міському середовищі. Використовується снігоприбиральна бензинова машина для розчищення таких площ як:

  • паркувальні майданчики та автозаправки;
  • прибудинкові території заміських будинків та у міських кварталах;
  • навколо приватних підприємств (кафе, магазини, спортзали, офісні та торгові центри);
  • злітно-посадкові смуги та привокзальні території;
  • щоб розчистити під'їзд до державних підприємств (лікарні, школи, дитячі садки та інші держ. заклади).

Снігоприбиральна техніка має попит у власників приватних будинків, підприємців, працівників ремонтних і комунальних служб.

Бензиновий снігоприбиральник: пристрій та принцип роботи

Розуміючи пристрій снігоприбирача та принцип його роботи, можна оцінити технічні параметри та правильно підібрати очисник снігу. Влаштований снігоприбиральник самохідний таким чином:

  • шнекова система з лопатями;
  • бензиновий двигун для роботи в зимову пору року;
  • колісна або гусенична база;
  • ківш;
  • жолоб;
  • панель управління з важелями перемикання швидкостей;
  • крильчатка у двоступінчастих снігоприбиральників;
  • деякі моделі оснащені фарами для роботи в темний час або під час снігопаду.

Принцип роботи снігоприбирача залежить від його конструкційних особливостей. Снігоприбиральна бензинова машина може бути 3 типів збору снігу:

  1. Одноступінчастий снігоприбиральник. Збір, дроблення та викид снігової маси відбувається за допомогою одного шнека. Встановлюється система на несамохідні снігоприбиральники. Підходить для збирання невеликої кількості снігу.
  2. Двоступінчастий снігоприбиральник. На таких снігоприбиральниках бензинових встановлюється крильчатка (ротор), завдання якої викидати подрібнений шнеком сніг з великою потужністю на відстань.
  3. Триступінчастий снігоприбиральник доповнений 2 бічними шнеками. Пристрій дозволяє набагато швидше справлятися з великим обсягом снігу, що випав за короткий проміжок часу.

Ще однією конструкційною відмінністю, якою може відрізнятися снігоприбиральник бензиновий, є система шнеків. Вона може бути зубчастою або гладкою. Снігоприбиральники з гладкими лопатями використовуються для збирання пухкого, свіжого снігу. А ось снігоочисники, обладнані зубчастими шнеками, чудово справляються навіть із льодовими кучугурами.

Переваги бензинових снігоприбирачів


Слід зазначити, що снігоприбиральник 4-хтактний бензиновий відрізняється низкою переваг:

  • висока продуктивність снігоприбирача, яку забезпечує потужний бензиновий двигун та габаритні розміри ковша;
  • роторний снігоочисник працює автономно, незалежно від підключення до мережі, що дозволяє віддалятися на великі відстані від будинку;
  • хороша прохідність та маневреність, якою володіє снігоприбиральник самохідний за рахунок наявності кількох швидкостей, реверсивного ходу;
  • шнекороторний снігоочисник забезпечує дальність викиду снігу до 15 м, причому показник, як і напрямок можна регулювати.

Снігоприбиральна техніка, ціна якої залежить від технічних характеристик і функціональності, буває професійного чи побутового призначення. Вибір снігоприбирача залежить від складності завдань, які на нього буде покладено.

Як вибрати підходящий снігоприбирач бензиновий


Вибираючи бензиновий снігоприбиральник, звертають увагу на такі важливі характеристики:

  1. Тип пересування. Снігоприбиральник самохідний вимагає від оператора лише коригування спрямування зусиль. Снігоприбиральник бензиновий самохідний відрізняється продуктивністю, функціональністю та габаритами. Несамохідний снігоприбиральник використовують для вирішення побутових завдань на невеликих ділянках. Такі снігоприбирачі мають компактні розміри, невелику вагу, складну ручку та м'який захист на шнеку, що дозволяє використовувати снігоприбиральник на доріжках будь-якого типу.
  2. Тип приводу. Снігоприбиральник бензиновий гусеничний призначений для збирання снігу на горбистій, нерівній місцевості, де зустрічаються вибоїни, бордюри, сходи. Снігоприбиральники на пневмоколесах відрізняються гарною маневреністю, потрібні там, де потрібно часто робити повороти, в місцях з обмеженим місцем.
  3. Ширина та висота ковша дозволяє визначити, яку територію за один прохід зможе розчистити самохідний снігоприбирач.
  4. Функціональність. Зручність користувача залежить від того, чи є електростартер, снігова фара, підігрів ручок або дистанційне керування викидом снігу на снігоприбиральнику.
  5. Тип шнеку. Крім того, що шнек може бути із зубами або гладкий, він також буває прогумованим. М'яке покриття дозволяє захистити доріжки від пошкоджень. Але такий снігоприбиральник не зможе впоратися із щільним снігом чи льодом.

Також, перш ніж купити снігоочисник бензиновий, звертають увагу на потужність снігоприбирача, дальність викиду снігу, обсяг паливного бака, якість збирання та виробника. Якщо вас зацікавила конкретна модель або питання при виборі снігоприбирача, наші менеджери готові надати вичерпну інформацію по кожній снігоприбиральній машині.

  • Снігоприбирач AL-KO SnowLine 46 E (2 кВт, 460 мм) } фото
    −12%
    Артикул: 112932
    9 499 грн
    8 359 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Снігоприбирач AL-KO SnowLine 560 II } фото
    −12%
    Артикул: 112933
    42 999 грн
    37 839 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Снігоприбирач AL-KO SnowLine 700 E (11 к. с.) } фото
    −12%
    Артикул: 112931
    76 999 грн
    67 759 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору