Кількість
|
Вартість
|
||
|
Акумуляторний обприскувач: призначення та застосування
Обприскувач, що працює на акумуляторі, є оптимальним рішенням, оскільки дозволяє автоматизувати розпилення добрив і отрутохімікатів на рослини, а також прискорити цей процес. Акумуляторний обприскувач, на відміну від ручних моделей, набагато практичніший та зручніший у роботі. А в порівнянні з бензиновим обприскувачем він більш ергономічний та екологічний.
Обприскувач електричний акумуляторний використовують для вирішення різних побутових завдань. За допомогою обприскувача зручно вносити підживлення та добрива, розпилювати захисні засоби, що запобігають появі паразитів та інфекцій. Завдяки чому можна отримати здоровий, квітучий сад та гарний урожай.
Обприскувач підходить для зрошення клумб, садових дерев, виноградників, городніх та плодово-ягідних культур. Актуальне застосування обприскувача на великих площах. Крім стандартних завдань, садовий акумуляторний обприскувач використовують для проведення дезінфекцій господарських приміщень, миття вікон і виконання інших завдань, де потрібне розпилення рідини.
Конструкційні особливості акумуляторних обприскувачів
Принцип дії обприскувача акумулятора досить простий. Під дією тиску, що нагнітається за допомогою насоса, робоча рідина подається до шлангу. А регульована форсунка сприяє перетворенню струменя рідини на дрібнодисперсний стан. Завдяки чому розчин повністю покриває рослину, створюючи захисну плівку. Гнучкий шланг забезпечує подачу розчину в важкодоступні куточки. Сама труба розпилювання може бути телескопічна або стандартна. А насос наводиться в дію за рахунок електромотора, який запускається акумуляторною батареєю.
Оскільки за продуктивність відповідає АКБ, вибираючи акумуляторний обприскувач для саду, враховують такі характеристики:
- Тип акумулятора. Краще зупинити вибір на літій-іонній батареї. Вона добре тримає заряд та розрахована на кілька тисяч підзарядок.
- Вольтаж відображає продуктивність обприскувача. Чим вищий вольтаж, тим більший напір у баку, а значить більша дальність розпилення.
- Місткість батареї (Ah) вказує на те, як довго обприскувач пропрацює без заряджання.
Щоб точно визначитися з тим, який обприскувач потрібен, варто ознайомитися з його особливостями і критеріями вибору.
Чому варто вибрати акумуляторний обприскувач
Обприскувачі садові електричні акумуляторні мають цілу низку переваг, що виділяють їх серед інших типів обприскувачів:
- немає необхідності докладати фізичних зусиль – підтримка тиску відбувається автоматизовано;
- за рахунок екологічності роботи акумуляторної батареї обприскувач можна використовувати в теплицях та оранжереях;
- хороша продуктивність дозволяє закінчити роботу всього за кілька годин навіть на великих площах;
- електроакумуляторний обприскувач забезпечує рівномірне розпилення рідини та доступ до найважчих місць;
- працює акумулятор тихо та з мінімальними вібраціями;
- високий рівень безпеки та екологічності;
- регульована потужність за допомогою ручки дозволяє отримати необхідне розпилювання рідини;
- ранцева конструкція розподіляє навантаження та полегшує транспортування обприскувача;
- широке шийка дозволяє залити робочу рідину, не розливаючи її.
Простота конструкції акумуляторного обприскувача полегшує його експлуатацію, яка не викликає складнощів у користувача. Серед недоліків варто відзначити потребу постійно заряджати АКБ та обмежений час роботи у зв'язку з цим.
Особливості вибору обприскувача
Існує ряд характеристик, які слід враховувати, вибираючи найкращий акумуляторний обприскувач:
- Об'єм ємності під рідину. Невеликі обприскувачі до 2 л знайшли застосування у теплицях. Середні обприскувачі до 5 л використовують на невеликих площах до 5 соток. Для великих угідь варто звернути увагу на обсяги 10 л і більше. Також варто врахувати призначення розпилювача. Якщо планується лише підживлення рослин, то витрата буде меншою. А ось для боротьби з паразитами слід брати обсяг на 15% більше.
- Тип акумулятора, про який говорилося раніше.
- Радіус розпилення залежить від висоти рослин, які планується обробляти. Тут важливо також врахувати площу оброблюваної території. Для маленьких палісадників не варто брати обприскувач ранцевий акумуляторний з 10-метровим радіусом розпилення, і навпаки.
- За типом розпилення. Зверніть увагу на наявність насадок, що дозволяють регулювати струмінь. Також важливою є можливість регулювати тиск подачі рідини.
- Додаткові функції, такі як контроль рівня рідини в баку, датчик заряду АКБ, автоматичне вимкнення. Також корисна функція «туман», що дозволяє розсіювати дрібні краплі рідини.
Правильно обраний акумуляторний обприскувач рослин прослужить багато років, виконуючи свої функції.
Правила експлуатації обприскувача
Крім знань про вибір обприскувача, варто ознайомитись і з основними правилами експлуатації:
- перед тим, як вперше використовувати ранцевий акумуляторний розпилювач, залийте в резервуар звичайну воду, щоб перевірити герметичність і налаштувати розпилення;
- не варто заповнювати бак робочою рідиною догори;
- контролюйте рівень заряду, не допускаючи його повної розрядки;
- регулярно перевіряйте всі кріплення на обприскувачі та його робочий стан;
- Не забувайте промити бак чистою водою після кожного використання обприскувача.
Вибрати та купити обприскувач, що працює на акумуляторі в Україні, можна на нашому сайті. Менеджери-консультанти допоможуть підібрати підходящий під ваш запит обприскувач та оформлять замовлення.